Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok hol a kutya "helye"?

Nálatok hol a kutya "helye"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mit szabad neki és mit nem. Mi az ami abszolút tabu, és mi az ami nálatok egyértelmű, hogy azt a kutyának szabad, míg másoknál az általában tilos?

Remélem, értitek, mire vagyok kíváncsi.

Pl. ágyban alvás, kanapéra ugrás (esetleg asztalra is), házba bejövetel, kaja kunyerálás, stb.


2017. okt. 22. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs kunyerálás a házba bejöhet ágyra mászni lépcsőznie tilos.A Macskát nem zargathatja és a macska őt sem.Aludni vagy a szobám padlóján szokott a szönyegen vagy a kosarában ugatnia ha nyomós oka van rá akkor de amúgy szabad bejárása van a lakásba de amikor kiküldjük mert láb alatt van pl főzésnél akkor tudja hogy kint kell lennie
2017. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem jöhet be a házba (csak viharban és tűzijátékkor az előszobába), asztalról nem kap enni, tilos a vendégekre felugrálni (de mondjuk ezt sosem csinálta). A macskákat a kertből kikergetni kötelező. :))
2017. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Minden masnap fozok neki hust. Frldolgozott elemiszert,tapot nem kap. En se eszem semmilyen feldolgozott elelmiszert,gyorskajat.

Napi 8 km-t futunk egyutt, van sajat kis agya ,de a mienkbe is fekhet barmikor. Ugyanazzal a tusfudovel mosakszunk es ugyanazzal apolom a szoret,mint s hajam.

Ha ker a halambol,adok neki egy nagy adagot,miutan befejeztem az etkezest. A kovetkezetesseget betartom,igy jol nevelt,de nem sajnalom tole a legjobb eteleket. Szoktam neki fozni porkoltet csak husbol.


Azt szeretem,ha a kozelemben van es lathatom.


En agyon kenyeztetem,megis tisztel es elfogadja a legtobb tanacsom. Ugyanis egy terriernek sohasem parancsolhatsz.


N

2017. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld pacsi mindenkinek.

Utolsó, amúgy szerintem nagyon nem jó ötlet ugyanavval fürdetned a kutyát, mint amit mi emberek használunk, mert nem nekik való, a bőrét és szőrét is tönkreteheti. És mit főzöl neki? Emberi kajákat sem érdemes amúgy adni nekik, a fűszerezés meg egyebek miatt.

2017. okt. 29. 14:31
 15/15 A kérdező kommentje:
De tényleg nem kötekedésből mondom, csak jó tanácsként ezeket. Fürdetni is évente max. 4-5 alkalommal lehet csak őket.
2017. okt. 29. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!