Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Kutyám fenekén ott a...

SOS Kutyám fenekén ott a széklet, mitől lehet, nem tud kakilni sem, hogy oldhatnám meg? SOS

Figyelt kérdés

6 hónapos kölyök. Ma mikor hazaértem nagyon büdös volt a szobában, mert a rossz idő miatt nem raktuk ki őket az udvarra. Kaka sehol nem volt, ezért csak kiszellőztettem. Akkor még csak egy pici darab lógott ki, azt hittem, hogy csak ráragadt a reggeli kakiból egy kicsi. Elvittük aztán sétálni, ott elkezdte végezni a dolgát, de nem jött ki belőle semmi. Fogtam és egy zsepivel megpiszkáltam, de kihúzni nem tudtam. Majd megint próbálkozott, de megint semmi. Egy kicsit jobban kijött belőle. Aztán mennünk kellett el egy rövid időre, így kint hagytam az udvaron, hátha megoldja. Hazaértünk, megint semmi. Ugyan olyan maradt. Most megpróbáltam kitakarítani, de nem jött ki, nagyon büdös, és nyüszít mikor próbálom kihúzni, meg nem is jön ki. Most elbizonytalanodtam, hogy lehet nem is a fenekéből áll ki, hanem tényleg a szőrére van ráragadva, de nem tudom megállapítani. Kemény kaka darabka, de egy része meg normális nyálkás. Kedve jó, enni eszik, inni iszik. Amúgy száraztápot kap (Brit Care lazacos puppy) . Szüleim nem engedik meg, hogy így bent aludjon, a hátsó, zárt teraszra sikerült kikönyörögnöm, hogy aludhasson. Állatorvos biztos nem megoldható, családi gondok vannak, szüleim már menhelyre akarják adni, vagy nem jöhet majd egyik kutyám sem be (2 van) , soha . Na én itt kiakadtam és ellenkeztem, szóval engem is ki akartak zavarni, meg, hogy nehogy már megmondják nekik mit csináljanak a saját házukban. Igen, tudom, ennyi empátia nincs bennük, én már itt sírok. Nem sajnáltatásból írom, csak, hogy lássátok, hogy tehetetlen vagyok. Más rokonom nincs, mindenki utálja a kutyákat, senki nem engedi be a kocsijába, nem, hogy fizesse az állatorvosi számlát.

Mi lehet ez? Mit tegyek? Hajtsam meg a hasát valamivel, hátha kijön? Egyáltalán merjek neki most száraztápot adni?


2017. okt. 24. 20:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm, főleg az utolsó válaszolónak. Ma visszük dokihoz, hál' Istennek anya közreműködésével. Szóval a számlát is rendezi, és elvisz kocsival, mert tegnap megsajnálta a kutyát, hogy kint kellett aludnia, és szegény nem értette.

Meglepetésemre mikor megint felhoztam az állatorvost azonnal bele ment, szóval mindenki megnyugodhat, ha szükséges a kutyákat tudjuk állatorvoshoz vinni :) !

2017. okt. 25. 06:04
 22/24 anonim ***** válasza:
32%

Persze, most épp, mert anyád nagy kegyesen belement.


Nektek NEM valo kutya, sem állat és pont.

Sajnállak, de ez az igazság, hisz gyakorlatilag a szüleid kénye-kedvén mulik az életük. :(

2017. okt. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Naa hogy van a kutyus?
2017. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Tegnap elvittük dokihoz. Megvizsgálták, kiderült, hogy nem volt semmi elakadva, nem fenekéből állt ki a széklet, a szőrére keményedett rá. Azt leborotválták. Megnézték, nem volt elzáródás. Kapott 4 injekciót, meg bélmozgató gyógyszert, amit szednie kell, amíg el nem fogy. Azt, hogy pontosan mitől lehet, nem tudják. Kicsit meg volt duzzadva a prosztatája is. Azt mondták, lehet ez az egész a férfiasságára vezethető vissza, szóval legkésőbb decemberig sor kerül az ivartalanítására.

Tegnap este már volt normális széklete, kedve, étvágya jó.

2017. okt. 26. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!