Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik kértek segítséget állatvédőktől/menhelytől és nem kaptak?

Figyelt kérdés

Teszem azt talált kiskutya/nagykutya ügyben, nem megfelelően tartott kutya ügyben stb.

Itt is és privátban is várom a sztorikat, ha lehet konkrét nevekkel, hogy milyen ügyben kiktől kértél segítséget és milyen indokkal nem kaptál.



2017. okt. 27. 13:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nevet nem írok sem itt sem privátban, de én bementem egyszer egy menhelyre, hogy szeretnék mégegy kutyát. A bugyimat is lekérdezték rólam kb. Nem engedtek be a kutyákhoz. 20 éves voltam. Volt már egy kutyám, kiskoromban is volt, amióta eszemet tudom kutyával élek. Nem voltam gyerek, mégis személyit kértek. Odaadtam, látták, hogy nagykorú vagyok..mondtam direkt, hogy egy kan kutyám van, és mellé szeretnék egy másik kutyust. Elmondtam a körülményeket. Ágyban alszik a kutyám, mikor vagyok otthon, mivel etetek stb.. menhely válasza: hozd el a szüleidet. Micsoda, minek? Hozd el, addig nem áll módunkban kutyák kiadni, és beengedni sem. Köpni nyelni nem tudtam isten bizony... rendben..kifordultam onnan.. majd egy másik menhelyen végül önkéntes voltam. Olyan rossz ember lennék? Utána egy utcán talált kutyus lett a második kiskutyánk. Arany életük van, ágyban alszanak, sokat sétálunk, játszunk stb.

Nem akarom mocskolni azt a menhelyet, ahol ilyenek voltak, de azért durva volt. Megértem, hogy a menhelynek millióegy dolga van, és fontos a tájékozódás, a folytonos telefon,az etetés, a takarítás, a zsúfoltság stb stb. Belelátok én is már.

2018. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem lehet hogy a szüleiddel laktál, és azért kérték?
2018. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!