Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatvédőknek ajánlom, mit...

Állatvédőknek ajánlom, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Gondoltam szervezhetnénk valami demonstrációt ezek ellen a ferdeszemű fa...opó g..ik ellen ma találtam rá véletlen az interneten hogy júniusban egy étterem fog nyílni Budapesten ahol örömmel ajánlanak a vendégeknek KUTYAHÚST!!! [link]
2010. máj. 30. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Na én ezt nem hiszem el! Ilyen nem létezik! Ez biztos csak kamu, provokálás, ilyet nem engedhetnek az Európa Unióban!!!
2010. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Én inkább széjjelverném a fejüket, és őket főzném le, de hát messzelakom...
2010. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
nem fognak kutyahúst árulni Budapesten, mert az ántsz a gatyájukat is elvinné bírságként....mielőtt hülyeségeken felhúzod magad, legalább a magyar jogszabályok vonatkozó részének nézz utána
2010. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

köszi hogy szóltál, 18.-án készítek 3 molotovot...

aztán meglátjuk mi lesz!

2010. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Basszus ilyen tényleg nincs, és magyar ember képes volt ezeket lefordítani és megjelentetni mint hivatalos dolog?

De ugye lehetetlen hogy megvalosuljon?

2010. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szeretem a kutyahúst. Van ilyen, nem lehet ellene mit tenni.
2010. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Szánalmas, hogy ilyen könnyen lehet manipulálni egyeseket. Akkor is ugranak habzó szájjal, ha nyilván valóan kamu az egész.

Egyébként ennyi erővel gondolkodj el azon, hogy a disznó, csirke és egyéb húsok fogyasztása mért nem zavar, álszentkém? Nem csak az az élőlény, meg az állat, ami csóválni tudja a farkát!

2010. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

A Kínai-Japán népnél gyakori a kutya,macska hús fogyasztása,nekik ez olyan ,mint nekünk a tyúk hús!

DE!

Magyarország (vagyis az Európai Unió) nem engedi a kutyahús fogyasztását így nem fognak tudni kutyahúst árulni.


Receptek


Serpenyős Kutya-steak


•Elkészítés: Áztassuk langyos vízbe a szárított gombákat 30 percig, majd csöpögtessük le. Vágjuk a hagymát, a beáztatott gombákat és a friss gombákat kis darabokra. Vegyük ki a szilvák magját. Pirítsuk meg a mandulát. Grillsütõben süssük a 2-3cm vastag kutyahús szeleteket, de nem kell telesen megsütni! Helyezzük vaslábosba. Pároljuk meg a zöldségeket és a szilvát kevés vízben a fûszerek hozzáadásával. A megpárolt zöldségeket ráterítjük a galambokra, hozzáadjuk a mandulát is, és ráöntjük az erõlevest. 45 percig pároljuk. Forrón tálaljuk. A párolt zöldségekbõl keletkezõ húslével öntözzük.

Fortélyok:



•kutyahús helyett galamb, macska és liba is elkészíthetõ. Mindegyik nagyon finom csemege lesz.

•Ha az aszalt szilva túlságosan száraz, langyos vízben kell áztatni kimagvazás elõtt.

•Feketegomba helyett használhatunk vargányát, vagy fenyõpereszkét.


Ezt a honlapjukon találtam.

Ne aggódj ezt nem tehetik meg!Itt legalábbis MÉG nem.

Sajnos pénzel sok mindent elérnek,de ezt nem hiszem.

Résen kell lenni.Írok nekik levelet mjad jövök ha válaszolnak.

Üdv.

2010. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, hogy legalisan kutyahust aruljanak.(omlosabb, mint a csirke?persze, csak kivancsisag:D)
2010. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Fúúú.:O

Minek kell minden állatot megkínozni???:S

elég lenne a csirkéket meg a disznókat..hát nem?:S

de hogy még kutyát...fúj!

szemét aljasok!!!-.-

2010. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!