Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet hogy felnőtt...

Hogy lehet hogy felnőtt kutyát még eladnak/elcserélnek?

Figyelt kérdés
Milyen undorító dolog hogy addig kell valamelyik emberkéknek még pici a kutya? Nekem van kettő de a világ összes pénzéért nem cserélném el őket.

2017. nov. 2. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled.A világ összes kincséért se adnám oda a kutyámat.Annyira a szívemhez nőtt. Rengeteg a lelketlen ember.Ez azért van, mert míg pici aranyos, de ahogy el kezd kamaszodni akkorra már nem akarnak foglalkozni vele, ugrál, rongál, harap is rossz esetben, és így kidobják, megszabadulnak tőle.A jobbik eset ha gazdát keresnek neki. Nekem kész gyötrelem volt a kamaszkor, meg a kis kor is, azt hittem megőrülök, de ahelyett hogy kidobtam volna 3 kutyasulit megjárva, sikerült megtalálnom a közös hangot vele, és még most sem az igazi még, de úgy voltam vele, ha bele döglök is jó kutyám lesz. Hozzá teszem az első kutyám.(németjuhász)
2017. nov. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem csak a gödrökkel van baj de nem tudok velük mit csinálni mindig lebas zom őket érte :D aztán akkor lehajtott fejjel mászkálnak, mindig mondom neki hogy építési engedély van?:D
2017. nov. 2. 19:32
 3/3 22 Nina válasza:
Szia!Sajnos nagyon sok szaporító van,és kevés tenyésztö!!Ha a szuka kutya kiellette az idejét,akkor piacra dobjàk,mert már nem hoz pénzt!Mi igy mentettünk meg egy francia bulldog lánykàt aki csak arra vàrt,hogy végre jó otthona legyen!5-éves volt amikor hozzànk került,félènk volt,de nagyon kedves!Most egy palotapincsi,és mi vagyunk a legjobb baràtai!Aki teheti fogadjon inkàbb örökbe kutyust,vagy cicàt,ne gyarapitsuk a szapirítok vagyonàt!!
2017. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!