Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Költözés felújítás miatt hova...

Költözés felújítás miatt hova lehetne elhelyezni a kutyát?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hónapról és 3 kutyáról lenne szó. Menhely esetleg? Család, barátok kizárva.
2017. nov. 2. 09:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A menhelyek nem kutyamegőrzők.

Panziót kell keresned.

2017. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Panzió a megoldás, nem olcsó de a menhely meg nem fogja bevenni, nem megőrzésre vannak.
2017. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 piriiiii ***** válasza:
100%
Kutyás csoportokban kérdezd.
2017. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kutyapanzió.
2017. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Életemben idáig 4x költöztem és a számát sem tudom, hányszor újítottam fel.

Mindig voltak kutyáink, macskáink de doha nem adtuk őket sehova.

Egy kis szervezéssel simán megoldható mindkét szituáció.

A kutyákat be lehet zárni valahova, míg a kapu nyitva és folyik a hurcolkodás, majd az utolsó fuvart kísérve autóval elvinni a kutyákat.

Ha egyszerre nem tudod mindhármat, akkor több fordulóval.

Az új helyen vagy a kocsiban hagyni őket, vagy szintén bezárni valahova, míg a költöztetők el nem mennek és a kapu nincs bezárva.

Ez a költözés. A felújítás?

Nem tudom mit terveztek, de az emberek zöme szokott felújítani és nem teszi sehova a kutyáit, illetve ha láb alatt vannak, akkor elkülöníti őket.

2017. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
35%

" de a menhely meg nem fogja bevenni, nem megőrzésre vannak."


Mert begyöpösödöttek.

Nálunk ezzel csinálnak pluszpénzt a bentlakók számára. És különb a panziórésze, mint egyes hivatalos panziók.

2017. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A menhely tényleg nem jó ötlet. Nem azért, mert "begyöpösödtek", hanem mert a menhelyek itt Mo.-n önerőből és adományokból vannak fenntartva, nem hiszem, hogy a sok mentett, kidobott, beteg állat mellett lenne idejük a tiédre is. Panzió, ismerős, rokon?


Viszont óvakodj Hollósi Lajostól, ő az ilyen kutyákra megy, pont tegnap láttam a tevékenységéről videókat, borzalmas. Nem megőrzi, ellopja azokat a kutyákat, bezárja a pincébe, vagy összerakja másik 10 kutyával és hagyja, hogy verekedjenek!

2017. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nálunk mivel csak 1 kutyapanzió van ezért meg is kérik az áráttendesen. Nagytestű kutya 8000/nap a kicsi 3000.

Ha több mint 1 hétig vannak akkor 7000 és 2500 de az is több mint 1 millió 2 hónapra is a kutyáknak...

Én is hallottam már ilyet, hogy ideiglenesen bevette a menhely és valamennyit fizetni kellett érte, azért kérdeztem.

2017. nov. 2. 12:16
 9/22 anonim ***** válasza:
Ti hova mentek? 2-3 hónapig szállodában szállítók meg? Nem értem miért nem viszitek magatokkal a kutyákat (ha már 3 kellett)...
2017. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Anyuéknál leszünk.
2017. nov. 2. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!