Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért és melyik kutyafajta...

Miért és melyik kutyafajta nektek a 'nagy Ő"?

Figyelt kérdés
Amikor vettél egy kutyát, és már akkor vagy idővel tudtad, hogy neked ez a fajta az igazi.:D Csak kíváncsi vagyok

2017. nov. 4. 19:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
69%
Német juhász , Vizsla és Boxer. Mindhárom van ;)
2017. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Tacskó. Okos, szép, makacs, remek a humora. Igazi haverom a két éves tacsim, ő már a második :)
2017. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%

Szibériai Husky.

Sosem éreztem olyan szabadságot mint amikor a két dög fut a kerékpár elött az erdő közepén és csak 'robogunk' a semmibe. :)

2017. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%

Angol cocker spániel.

Most 4 éves a spániel kutyusom. Igazi egyéniség. Nagyon cuki, játékos, okos, bújós, egy igazi kis energiabomba.

Az elején voltak vele gondok, sokáig kapdosott, kiásta a növényeket, de ezeket sikerült leküzdeni. Rengeteg élményünk van, nagyon sok boldogságot hozott az életembe.

Ha újra kellene választanom, akkor is spánielt választanék.

2017. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Uszkár. Okos, játékos, gazdis. És nem hullik a szőre, és mivel kutyaszőr alergiám van nagyon kevés fajtából tudok választani. És azok közül ez az ami bejött.
2017. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Moszkvai Őrkutya. Már előre eldöntöttem, hogy nekem ilyen kutya kell. Minden meg van benne amit egy kutyától "elvárok".
2017. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
Border collie:) energiabombak, figyelmesek, barmilyen sportban helytallnak. Szamomra tokeletes kutyafajta.
2017. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
39%
Nekem németjuhászom van és nagyon szeretem!! De van az utcánkban egy husky és ő is nagyon tetszik nekem!
2017. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
Németjuhász. Egy sharpei németjuhász keverék kutyám van. Ötvözi mindkét kutya előnyeit, imádom. Azóta lett egy tacskó is, ő nem volt álomfajta de azóta tudom hogy nekem való. Édes, bújós amire mindig vágytam (se a sharpei se a nj nem igazán az), de ugyanakkor elképesztően makacs, igazi kihívás, keményen fogom amikor feladat van. Mindkettő egyéniség.
2017. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%

Orosz Fekete Terrier


2 éve szerettem bele gyakorlaton a fajtába, lenyűgözött,hogy tudnak bújos macik is lenni,de ha dolog van akkor határozottan lépnek fel.

Munkakutyák,de nem azok a túlzottan pörgősek mint egy német juhász.

Nagyon alkalmazkodóak.Ha kell döglenek a kanapén, ha kell pedig túráznak egész nap.

Minden állattal jól kijönnek. Nem keresik a konfliktust,sőt ha több kutya verekedne még ők mennek oda rendet rakni,hogy helyre álljon a rend.

Intelligensek,gyorsan tanulnak.

Ahogy gazdiktól és tenyésztőktől(főnim tenyésztette) egyre többi mindent tudtam meg,tudtam,hogy ez az a fajta amit keresek.Mivel munkám során sokkal orosszal találkozok így mindig egyre több mindent tudok meg róluk. Egyre nagyobb a szerelem.



Hiba annyi,hogy még szüleimmel élek panellakásba,nagytestű révén lépcsőzés ártana az ízületeinek. Szóval várnom kell még a fajtára.

Remélhetőleg hamarosan eltudok költözni egy kertes házba vagy liftes panelba,aztán csak gyűjtenem kell egy oft-ra :)


Jelenleg egy 15 éves Bichon Frise-m van. Őt gyerekként kaptam azóta velem van. Gyerekként jó választás volt a bichon,mert könnyen nevelhető,kezelhető.


Mai fejjel viszont mivel bele szerettem az OFT-ba. Így csak ő kell,semmi más fajta.

Tudom nem fogom megbánni a fajtát. Alig várom,hogy már legyen!

2017. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!