Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítsetek, mit tehetnék?

Segítsetek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen benneteket segítsetek megmenteni az életét...:(

A történetem a következő:


Milánkát 2009 januárjában fogadtam örökbe a Szentendrei Árvácska Egyesülettől.Nagyon boldogok voltunk,nagyon-nagyon okos kiskutya volt,sok mindent megtanítottam neki,s csodák-csodájára a szobatisztaságra is csupán két hét kellett.Nagyon gyorsan tanult,igazi kis házörző,hűséges nagyon szerető kiskutya.

Aztán sajnos az örömünk nem sokáig tartott,mert a munkahelyem lehelyezett Keszthelyre-Budapestről és vittem magammal őt is, de ott nem engedték meg az albérletembe,hogy magammal vigyem!!!A szívem szakadt meg miatta, de sajnos választanom kellett a munkahelyem és ő közte...

Sajnos ha otthon maradok,akkor munkám nincsen,kénytelen voltam visszavinni a menhelyre..nem írom le,hogy milyen lelkiismeretfurdalásom van miatta.

Most úgy látom Milánkának már nem sok esélye maradt,sajnos nafgyon szabadulni szeretne a fogságból,s ha látogató érkezik hozzá,aki talán örökbe fogadná,megriad,mivel olyan erősen szeretetre vágyik,hogy össze-vissza ugrál rá :(

El fogják hamarosan altatni,és azt nem fogom kibírni-az biztos....:( :(


Nagyon KÉRLEK BENNETEKET,akinek lehetősége van,nagyon kérem:FOGADJA ÖRÖKBE!!!Nem fogja megbánni az,akié lesz,bárcsak tehetném én!!!!Segítsetek kérlek benneteket!!!!!!!!!


Képek Milánkáról:


[link]


[link]


[link] ezen velem,mikor örökbe fogadtam-BOLDOGAN :(


[link] ITT VELEM,MIKOR VISSZA VITTEM...........SEGÍTSETEK KÉRLEK BENNETEKET!!!!!!!


2010. máj. 31. 08:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom magamhoz venni,mert már van 2,pedig nagyon aranyos.

Nem fog tetszeni amit most írok! Én is voltam olyan albiba,ahova nem vihettem a kutyát(akkor csak 1volt)most is csak azért nem költözünk,mert itt megengedik a kutyákat. Egy lépést nem tennék nélkülük. Vagy másik melót választottam volna,vagy másik albérletet. Ráadásul az örökbefogadással ígéretet tettét neki,most mégis eldobtad. Neki is van lelke és nagyon szeret téged!

2010. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Kereshettél volna másik albérletet!Sajnos örökbe fogadni én sem tudom:S
2010. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Gyorsan vedd ki onnan és keress másik albérletet!A döntés az tiéd!Az ő élete vagy egy kis keresgélés neked?
2010. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú a történet, és igazán nem akarlak bántani!!!

Én semmilyen munkahelyért, albérletért ezt nem tudnám megtenni, de hát nem vagyunk egyformák.

Remélem, akad segítség, főként új gazdi, aki vigaszt nyújt az elhagyott kiskutyának, és soha nem hagyja el. (Mielőtt bárki rám szólna, hogy ne a szám járjon, fogadjam örökbe,Baranyában élek, és 4 kutya, 5 cica gazdája vagyok, akik 3 kivételével befogadott kóbor állatok voltak.)

Ami viszont érthetetlen a történetben: MIÉRT AKARJÁK ELALTATNI EGY MENHELYEN A KUTYÁT?????

2010. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz, de rengeteg állat van bennt a menhelyen, az esélyek pedig egyre csak csökkennek,minél idősebb lesz....Kérem,ha valaki tud esetleg olyan ismerőséről,aki esetleg szeretné Milánkát-jelezzétek-köszönöm
2010. máj. 31. 09:20
 6/29 RastaMama ***** válasza:
79%

Menj el pár nap, 1-2 hét táppénzre, szabadságra, keríts egy új albérletet, és hozd el az általad menhelynek mondott sintértelepről azt a szerencsétlen állatot. Menhelyen nem altatnak el senkit sem!

Különben meg minek vetted magadhoz, ha visszavitted? Már ne is haragudj, de ennél gusztustalanabb dolog nem nagyon van.

Kapd össze magad, és mentsd meg ahelyett, hogy ide írogatsz!

Sok sikert!

2010. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Gyorsan passzold le a felelősséget! Ha gyereked lesz,vele is ezt fogod csinálni?
2010. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 RastaMama ***** válasza:
61%

utolsó vagyok.

tessék, válogass:

[link]

2010. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Na jól van-kritizálni azt mindenki tud...köszönöm a "segítséget"...
2010. máj. 31. 09:37
 10/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem Szentendrei vagyok, de segítek neked. A Neten minden Szentendrei-nek, vagy ismerősnek elküldöm az ajánlatot. És hátha csoda történik. Nagyon sajnálom szegényt :( Áttudom érezni mit érzel, kezdem is osztogatni.
2010. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!