Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen őrző védő kutyát...

Milyen őrző védő kutyát ajánlotok ami bírja a telet?

Figyelt kérdés

Nagy testü agresszív kutyát szeretnék egy 40*50 méteres kinti terület őrzésére, milyen kutya lenne a legmegfelelőbb. Én kaukázusi juhászkutyán gondolkodom, erről milyen véleményetek van?

Illetve milyen idős korától lehet a kutyát ott hagyni egyedül, mert hát 7 hónapos korára már kinövi magát, de nem tudom, hogy mentálisan elég érett e már akkor s kutya.



2017. nov. 14. 10:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat.

Megfogadom a jó tanácsokat

2017. nov. 14. 11:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági őrt is letudják lőni, ha valaki nagyon beakar jutni :D
2017. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ott a pont :D

De azért rosszabbul jár ha egy embert lő le az illető, mint ha egy kutyát, annyit azért nem ér a dolog a nagy részüknek :D

2017. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Akármennyire is jól bírja telet, azért nem azt kell néznbi, mit bír ki, hanem hogy mi a jó neki! Hogy érzi jól magát?

Tehát egy szélvédett, almozott, megfelelő méretű kutyaház kell neki, amit be tud fújni meleg levegővel, és egy függönyszerű az ajtóra, hogy a hideg ne pustoljon be.

Amúgy egyedül én se tartanám.Amíg ott vagy, oké. De utána egyedül marad.

2017. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A megfelelő házikó biztosítva lesz és igen én is belátom egyedül szar lenne neki, úgy hogy valószínűleg két kutya lesz, viszont az még kérdéses, hogy két kaukázusi vagy pl. az is jó, ha egy kaukázusi és egy hosszú szőrű német-juhász
2017. nov. 14. 13:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlok kutyát egyáltalán. A környezetemben nem egy olyan helyre mentek be, ahol nagy kutya volt, de amint itt is írták előttem, megmérgezik, egyszerűen kiiktatják, és ha akarnak, bejönnek, kész. Inkább riasztót és kamerát szerelnék be a helyedben.
2017. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy telephelyünk, ahol már 15 éve kutyák "védenek". Igaz hogy nem ezért vittük őket oda, hanem mindegyik talált kutya, jó helyük van, nappal munka folyik ott, estétől reggelig vannak ember nélkül, de több kutya van.Még sosem volt gond.

De a kamera jó dolog, mert rögzíti azt aki ott figyelget, vagy be akar menni, esetleg a kutyát eteti.

2017. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!