Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrierről mi a véleményet...

Bullterrierről mi a véleményetek? Megfelelő lehet első kutyának?

Figyelt kérdés

Panelba.


Napi 2.5 órányi időt tudok sétáltatásra elosztani egy nap, s 8 órát lenne egyedül, de amíg kicsi addig lenne vele ilyenkor más...

Meg van egy macskám is.


Tenyésztőtől venném természetesen, csak még nem tudom melyiktől.


Meg pár tapasztalat is érdekelne a jellemével kapcsolatban, mert sok eltérő infót olvastam...



2017. nov. 15. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bullterrier, mint nyugodt kutya?? :D

[link]

[link]


Olvass néhány bullterrier fórumot, látszólag fogalmad sincs a fajtáról.

2017. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

És? Mik ezek a videók? Ilyet bármelyik fajta csinálhat...

Tessék spániel: [link]

Most mi ebben az akkora cucc?


És amúgy mindent elolvastam róla...

2017. nov. 16. 08:48
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Ez tipikus bullterrier viselkedés. Ha mindent tudnála fajtáról, nem itt kérdeznél, és nem neveznéd nyugodtnak a fajtát. A bullterrier kifejezetten kemény dió, makacs, öntörvényű, magasról tesz a világra, ha olyan kedve van, a gazdájára is.
2017. nov. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Legszívesebben én is a boxerr javasolnám. 10 évig tartottuk lakásban, gond nélkül. Bent nyugis, kint robbanékony, viszonylag gyorsan le lehet mozgatni egy- egy alkalommal.A bullok nekem is nagyon tetszenek.Nagyon aranyos kutyák, de szinte rendszeresen igénylik a gazdi jelenlétét.Ha nem így van, rombolnak, és ebben gátlástalnok..😊 Egy könyven olvastam, hogy a magatartásuk olyan, mint Helmut hegyekben felnőtt osztrák parasztgyereknek a kőszegi diszkóban..😆😆 Na én vas megyei "gyerek" vagyok, tudom, hogy miről beszél Winkler..( Ő is az 😊)Akiket ismertem bullokat, mind ilyen.😊 De véletlenül sem lebeszélni akarlak! Viszont van egy könyv, elfelejtettem a szerző( a fajta egyik leghíresebb tenyésztője)nevét. A címe: A bullterrier tartása, nevelése, tenyésztése, gondozása. Egy sárga, keményráblás könyv.Az egyik legszuperebb kutyás könyv!!Ha esetleg a boxer mellett döntesz, szívesen segítek negtalálnod a megfelelő tenyésztőt.😊
2017. nov. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!