Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölyökkutyám megevett egy...

A kölyökkutyám megevett egy döglött madarat, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt kaptam egy vizsla-labrador keveréket, 10 hetes és megevett a kertben egy kb. 1 hónapja döglött madarat. oltást még nem kapott a kutyus, mert megfázott amikor hozzám került és a doki még nem mert adni neki. Lehet valami baja a kutyusnak? előre is köszi a segítséget :)
2010. máj. 31. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja nem lesz tőle, tudja ő mi jó odabenn:)

Nyugi

2010. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
Az én kutyám egyszer egy randa bélfertőzést kapott egy döglött verébtől. Spriccelt belőle a hasmenés. Két hétig injekcióztam itthon és csak fertőtlenítővel kevert vizet ihatott.
2010. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a kisdögnek :D

Ha bármi lenne akkor a hetekben felfog(nak) lépni a rekació(i).

Levertség

láz

étvágytalan

nem iszik

és az ilyenek,dehát azt észre fogod venni,de kétlem,hogy bármi is történne szerintem nyugodtan megnyugodhatsz :D:D

2010. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Nem a döglött madártól lesz baja,hanem attól ,hogy a kertben rohangál egyetlenegy oltás nélkül,gyakorlatilag védtelenül...
2010. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de az a fertőző bélnemtommi az elég elkeserítő, elvileg a parvo az az, nem? és arra még nem kapott oltást. esetleg ha egy állatorvos olvassa a kérdésemet, kifejthetné az ő álláspontját. de tényleg köszi mindenkinek a nyugtatást :S
2010. máj. 31. 19:26
 6/8 Akiteki ***** válasza:
A parvo is az, de van még néhány válfaja. Már nem emlékszem, hogy az én kutyámnak ez mi volt, neki már az összes oltása megvolt akkor.
2010. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, hogy kutyák közé nem szabad vinni, amíg nincs oltása. a kertünkben még sose volt háziállat, első háziállatom, esetleg macskák járkáltak át a kerten.
2010. máj. 31. 19:46
 8/8 anonim válasza:
zombi lesz a kutyád tőle,megharapja a postást,az beviszi a munkahelyére,elterjed az egész bolygón...
2010. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!