Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudok meg rajta segiteni vagy...

Tudok meg rajta segiteni vagy inkabb altassam el, hogy ne szenvedjen?

Figyelt kérdés

Fialas utan van a kutyusom es azota lazas volt, de kihivtuk az allatorvost o leoltotta 4x kapott talan antibiotikumot meg meg masokat is(pontosan nem tudom). Ma mar nem volt lazas, de reszket a kutya, hány, nem eszik, nem iszik ha felemelem osszeesik annyira gyenge. Mit tudok csinalni? Kerlek szepen titeket segitsetek, nem szeretnem elvesziteni mert tobb szamunkra mint egy kutya!

Valaszokat koszonom!



2017. nov. 17. 20:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

1. Barom az, aki állatot kínoz, nem pedig az aki leírja az igazságot. Ha nem tetszik az egyéni szoc. probléma.

2. Ilyen állatkínzásra semmilyen háttérsztori nem mentség.


Ennyi.

2017. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett a kutyussal!
2017. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kéne szaporítani...


VIDD MÁR EL SZERENCSÉTLENT!!!


Azon csodálkozom, hogy Te ennyi ésszel még életben maradtál

2017. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a kutyával?
2017. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy letámadták néhányan a kérdezőt, nem csodálnám, ha esze ágába se jutna ide írni többet......


Amúgy engem is érdekel, mi lett a kutyussal, remélem sikerült segíteni neki.

2017. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal?
2017. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

"Bele gondolhatnal, hogy ezekkel a sorokkal mennyire bantod meg az embereket. "


Te abba belegondoltál, hogy ezzel a felelőtlenségeddel legalább 10 de az is lehet, hogy 11 élettel végeztél?

2017. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de józan paraszti ésszel nem egyértelmű, hogy egy kistáskával kijövő doki komolyabb problémán nem tud segíteni? Vagy hozta az egész rendelőt a hátán?

Vemhesség előtt és alatt ki lett vizsgálva, látta rendszeresen orvos? Ultrahang volt, hogy hány kiskutyára számíthattok?

2017. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mi itt vergődünk, a kérdező meg sehol.

Szerintem annak a szerencsétlen kutyának vége ...

2017. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, engem osztott ki: "azert koszonom, hogy megeroltetted azt a rendkivul fejlett tudasodat es irtal a poszt ala."


Azért neki, nem volt annyira - ahogy ő fogalmaz- "fejlett tudása", hogy szerencsétlen kutyát és még időben a kicsiket is állatkórházba vigye. Nem tudom, ez gyakorlatban hogy nézett ki, végignézte ahogy a kicsik éhen elpusztulnak? Oké, nem ettek tápszert, de ennyi? Hagyom őket és kész?

De azért itt bőszen osztotta nekem az észt, ahelyett, hogy viszi a kutyát orvoshoz. Mi lett volna ha, nem több számára, mint egy kutya? Bele sem merek gondolni...

Egyébként szerintem elpusztult.

2017. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!