Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem barátnőmmel azon, hogy én nekem el kell fogadnom őt amilyen (én el is fogadom) de ő nemfogad el úgy ahogy vagyok, hogy segíteni szeretnék neki, mert elég negatív a hozzá állása mindenhez. én nem akarom, hogy ő szenvedjen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
általában ha veszekedünk, ő elkezd osztani és a fejemhez vágni olyan dolgokat ami nem igaz... egyszerűen nem képes szembenézni avval, hogy neki nincs igaza, és ilyenkor mindenért engem hibáztat... elvárja azt. hogy ilyenkor én megkeressem őt, mert eddig minden veszekedésnél én kerestem őt. veszekedés végén mindig kijelentette, hogy nemérdekli már, sz__ le, nem foglalkozik vele... és ha ő nem, akkor én miért? mitcsináljak?
2010. márc. 24. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sz*rd le! Ne foglalkozz vele és ha akkor se hagyja abba akkor hagyd a fennébe...
2010. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha megkeres akkor is leb*asz, hogy én biztos nem szeretem őt és, hogy szakítani akarok. nem hiszi el h szeretem... azt hiszi ellene vagyok...
2010. márc. 24. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon nehéz így dönteni,hogy csak téged hallottunk elég szubjektív dolog lenne állást foglalni.

ha viszont ekkora konfliktus van a mostani problémákból mi lesz később ?

ha úgy érzed fel kell adnod magad a kapcsolatért semmiképp ne folytasd tovább 35 ff

2010. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aki itt a legtöbbet szenvedett az én voltam, és volt mikor feladtam magam =( de az utobbi pár napba bekeményítettem... az a helyzet h ha neki olyan kedve van akkor fogja magát és összeveszik velem... majd elvárja h fussak utána... egyszersem voltam vele bunkó! nem ezt érdemelném és sok ember szerint is igy van...
2010. márc. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!