Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segíteni lehet rajta vagy...

Segíteni lehet rajta vagy szenvedjen?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek a kondiba. Kb 4 honapja jar ha emlekeim nem csalnak.. 15 korul lehet. 175 centi meg kb 55 kilo ha nem kevesebb.. karja 27 koruli lehet szemre. Amikor en vagyok a terembe akkor az esetek haromnegyedeben o is ott van es a heten masodjara latom bicepsz tricepszezni. Bemelegiteni nem szoktam latni de bicepszre megy neki 4 gyakorlat 20 sorozat meg 15 ismetles legalabb. Nem szamoltam de van hogy nagyjabol masfel percig is ott all a gepeknel es csinalja. Szerintem 20 ismrtles is szokott lenni. Szabad sullyal baromi ritkan latom edzeni ha ezt lehet edzesnek nevezni... A vegen mindig fut valamennyit. Semmit nem vegez szabalyosan allandoan a "nagy" sulyokra megy. Gondolom etrendje nincs mert minek. Altalaban a kezdok fejlodnek az elso par honapban de o ra egy deka izom sem jott fel ahogy en latom. Hat en se vagyok valamo hatalmas a 39es karommal meg 80 kilommal 15% testzsirral de hozza kepest egy monstrum vagyok. Mar neha sajnalom szerencsetlent es legszivesebben odamennek segiteni es elmagyarazni par dolgot, de csoro gyerek elvétve néz fel az emberekre annyira lesut rola az onbizalomhiany hogy az valami borzaszto.

Nem tudom hogy o hogy reagalna a kozelededemre ezert sem szivesen kockaztatom meg a segitseg nyujtast mert lehet hogy pofazasnak minositene.. meg amugy is igazabol semmi kozom hozza mit csinal, csak rossz nezni szerencsetlent. Nem igaz hogy ennyi ido utan sem vette eszre h valami hiba van mert nem izmosodik.

Mit szoltok ehhez? (Bocs a mocsok irasmodert de telefonrol igy megsporoltam vagy fel orat..)


2016. aug. 24. 22:00
 1/7 likebike ***** válasza:
Segíts neki,ha van esze,elfogadja a tanácsokat.
2016. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha egy tapasztalt ember segít a kondiban, mert ez egy kezdőnek pláne legelső embernek ez nagy segítség, viszont ezt így lehetetlen megmondani, hogy-hogy reagálna rá, ha első-másod alkalma lenni, akkor szerintem biztos pozitívan, de így hát nem tudom.. Talán ha adódik egy olyan helyzet, akkor megpróbálhatod. (Vagy, amit látsz gyakorlatokat, hogy ő csinál, te is csinálod, aztán hátha ellesi a helyes kivitelezést.. (talán)).
2016. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy o is latja rajtam hogy en szabadsulyokkal edzek es max 2 gyakorlat megy mindenre es nem 20 ismetles hanem 5 v 8... latja mit csinalok de nem erdekli, szabalytalanul rangatozik a gepeken. Borzaszto nezni. Nem nez ki egy hulyegyereknek pedig.. igazan utanaolvashatna a dolgoknak. Nem tudom hogy lehetne kezdemenyezni nala. Sz4rabb ez mintha csakjoz kene odamenni :'D
2016. aug. 24. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a pitsába. Hiába 15 éves ha valaki eddig nem jut el agyilag, hogy ha valamit csinál legalább a neten utánna nézzen 1-2 videónak, főleg ha érdekli a téma, az valószínű túl ostoba, hogy elfogadja a segítséged. Esetleg látszólag felfofja, legközelebb meg ugyan olyan szarul csinálja a saját marhaságát.
2016. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

először kérd meg hogy segítsen neked pl fekvenyomásnál.

utána váltasz vele pár szót,abból meg leszűröd,hogy érdemes-e időt pazarolni rá,vagy esetleg egyből megnyílik és kérdez.

de a tapasztalataim szerint amint bemondod egy kezdő kérdéseire,hogy 3 napos teljes test átmozgató edzésterv és étrend,kb ennél a pontnál mondják,hogy-aham étrend...nah köszi, helló-és még ő néz hülyének.

2016. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Max megkérded tőle, hogy segíthetsz e valamiben vagy hasonló. Onnantól meg a lelkiismereted megnyugodhat.
2016. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó fej vagy, hogy felmerült benned, szerintem örülne a segítségnek! Magától úgyse fog odamenni, de az is szép teljesítmény, hogy le mer járni a terembe (eleinte én is hasonló cipőben jártam).

Ha cikinek érzed a teremben, intézheted úgy, hogy az öltözőben "kapod el", aztán pl megbeszélitek, hogy következő alkalommal együtt edzetek. Persze csak ha tudsz és akarsz időt áldozni rá.

2016. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!