Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king charles spániel...

Cavalier king charles spániel tartása? BŌVEBBEN LENT

Figyelt kérdés

Egy kisebb lakásban élünk van egy húgom aki tudna segíteni. Gimnazista leszek tehát 7-4-ig egyedül lenne. A fajta jellemzōit és árát ismerem, de felmerült bennem több kérdés.

*Mennyi idō a séta?*

Elég neki reggel és este 1-1 óra+ amikor hazajövök a suliból 10p séta+otthon

egy kicsi játék?

*Otthonhagyás?*

Mint elōbb írtam suliból 4 körül érek haza.Hogyan szoktassam rá az egyedüllétre?

*Milyen idōs legyen és nyár vagy karácsony lenne alkalmasabb a megérkezésére?*

Az egyedüllét miatt fōleg.

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!😊

És tudom hogy nem szabadna egy kérdésben több kérdést feltenni.



#kutya #séta #kutyatartás #kezdōtulajdonos #kutyakora
2017. nov. 18. 21:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Aki az előbbi kérdést feltette: tenyésztőtől vettük, kennelből, törzskönyvvel nyilvàn, mert anèlkül nem cavink lenne, hanem keverékünk. Kenneleknek van honlapja, ha nem találsz, akkor nem tudom, mit és hol kerestél...

Az ár függ a kölyök nemétől és minőségétől, 140.000 körül számolni kell vele. De egy kutyánál nem a vételár a lényeg, èn meg se kérdeztem a tenyésztőtől az árat, csak amikor már írtuk a szerződést.

2018. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves 11-es válaszoló, az összes honlapot fellelhető kennelt felhívtam, nem tudom, te hol vetted a Cavidat, de a legolcsóbb 280.000, a legdrágább Magyarországon 360.000, valamint a Szlovákoknál van még 1500 eurónál, ami már majdnem fél misi.Én azért megkérdezem valaminek az árát előre, ami sacc per kb. 300 - 400.000. A kérdés az volt, hogy hol vetted ennyiért, melyik kennelből ?
2018. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!