Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon bizarr kérdés, de ti...

Nagyon bizarr kérdés, de ti kiásnátok?

Figyelt kérdés
Van egy német juhászom, aki régebben rendőrségnél volt hullakereső kutya. Az volt a jelzése, hogy kapar ott, ahol a szagot érzi. Nyugdíjazták, mert megbízhatatlanul keresett, voltak hamis jelzései és volt, hogy nem jelzett. Ma az erdőben sétáltunk és a kutya hirtelen nagyon elkezdett kaparni egy olyan helyen, ahol elég laza volt a föld, mintha valaki eltemetett volna valamit. Hamarosan meg is jelent pár fecni egy fekete szemeteszsákból és iszonyatosan büdös volt körülötte. Mit tennétek ebben a helyzetben? Utánajárnátok, hogy mi a fene lehet ott elásva? Vagy csak én vagyok paranoiás?
2017. nov. 19. 08:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

Én szólnék a rendőrségnek. Bajod nem lehet belőle, mert nem a házikedvenc kutyád fifike ásta ki, hanem egy nyugdíjazott hullakereső kutya, ami alapján biztos vagyok benne hogyha még nem is emberi hulláról van szó, megértenék hogy kihívtad őket.

Én mindenképpen ezt tenném. Ha van valami fejlemény mindenképp írd meg!

2017. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Én is jelenteném a rendőrségnek. Kíváncsi vagyok, mi lesz..
2017. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Kérlek írd meg mi volt most már nagyon kíváncsi vagyok
2017. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
Na, mi volt az? Ez eddig a legérdekesebb kérdés itt a gyakorin.
2017. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
79%
Mindenképp írj a fejleményekről egy privátot :D
2017. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Én is akarom tudni. :D
2017. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%
Én is :D
2017. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
Én is szólnék, elmondva a részleteket, milyen kutyád van, így tényleg nem kínos, ha mégis csak állati tetemre bukkannak.
2017. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Na?
2017. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%

A rendőrök nem fogják leharapni a fejed, ha szólsz nekik, ha nem akarnak foglalkozni vele, hát nem fognak, majd ők eldöntik, de te megtetted, amit tudtál.


Mi egyszer kertészkedés közben találtunk egy furcsa rozsdás-földes valamit, ami valahogy gyanús volt, hogy esetleg valami robbanószerkezet is lehet, értelemszerűen ezek után pont nem piszkáltuk meg jobban, hogy eldöntsük, micsoda, hanem édesapám felhívta a rendőrséget, hamar kijött egy járőr megnézni, megállapították, hogy nekik is gyanús, úgyhogy szóltak a tűzszerészeknek, akik megnézték, azt mondták, hogy valószínűleg semmi, de megköszönték, hogy szóltunk, beküldtek minket a házba és elvitték a bigyót.


A lényege az a mondandómnak, hogy a hatóságok általában értékelik és figyelembe veszik, ha amúgy józannak tűnő pógárok valami gyanúsra felhívják a figyelmüket.

2017. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!