Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten agresszív kutyához...

Budapesten agresszív kutyához értő kiképző?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan esetleg házhoz járó kiképzőt, vagy munkakutyás szemléletű sulit, aki/akik foglalkoznak agressziókezeléssel? Nem vészese durva a helyzet, de újra és újra előfordul, hogy a kutyám megtámad más kutyákat. Nem történt még komolyabb baj, és van, hogy hónapokig eljátszik mindenféle kutyussal, aztán egyszer csak a semmiből, ha valami nem tetszik neki, nekiugrik a másiknak. Megjártunk már egy alaptanfolyamot, azt gondoltam, sikerült megoldanom a problémát főleg magabiztossággal. Elkezdtem bízni benne, abban, hogy nem lesz gond, elkezdtem érteni a jelzéseit, tegnap hosszú idő után mégis megtámadott egy kutyust, aki hamradikként be akart szállni a játékukba. Most újra elszállt a bizodalmam, és szeretném, ha olyasvalaki nézné meg őt, aki nagyon ért az agresszív kutyákhoz.

2017. nov. 24. 09:34
1 2 3
 11/30 aranyos121 ***** válasza:
0%
ne csak büntesd,jutalmazd is ha valamit jól csinál..hafeláll a szőre ,egyenesen áll a farka, mereven néz egy kutyát akkor támadni készül ..ilyenkor vond el a figyelmét..állj elé és érd el hogy csak rád figyeljen...ja és te legyél a falkavezér!
2017. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, utolsó, szerinted nem próbálkozott már mindezzel?
2017. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 aranyos121 ***** válasza:
0%
én honnán tudnám hogy mivel próbálkozott? ott vagyok? nem
2017. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudhatod, hogy elolvasod, amit eddig írt. Abból azért kiderül, hogy nem hülye a kutyákhoz, tehát ilyen alapvető klisékkel nem fog tudni mit kezdeni.
2017. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 aranyos121 ***** válasza:
0%
én elolvastam amit írt amenyire tudtam segítettem de nem neked írtam hanem a kérdezőnek szerintem
2017. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező kiképzőt keresett, nem klisés tanácsokat kért. Én javasoltam neki egyet. És te?
2017. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 aranyos121 ***** válasza:
0%
én is tudok neki javasolni de nem kérdezett téged senki se kérdező is meg tudja védeni magát ha úgy érzi hogy valami rosszat írtam (pedig szerintem nem) nem kell hősködni
2017. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 aranyos121 ***** válasza:
0%
az első kommenteló se ajánlott neki semmit se az nembaj csak engem pécézel ki? unatkozol?
2017. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, valóban próbáltam jutalmazni is, azóta is csinálom, ha el tudom hívni, mielőtt támadna. Ez csak tüneti kezelés egyébként is, mert ugyanúgy bizalmatlan idegen kutyákkal szemben, és néha úgy dönt, na jó, most inkább megyek a gazdihoz, néha meg (gondolom a másik se tök ártatlan a dologban), mindegy mit csinálok.


Ettől függetlenül örülök a tanácsoknak/észrevételeknek, nem tudhatjátok, mikkel próbálkoztam, mikkel nem. Csak úgy érzem, mivel hónapok óta fennáll a dolog, most már profi segítségre lenne szükségem.

2017. nov. 29. 09:35
 20/30 aranyos121 ***** válasza:
52%
sokat kell foglalkozni a kutyákkal de lehet hogy örökölt valamit és azért ilyen azt nem biztos hogy helyre lehet hozni :/
2017. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!