Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban tartott kutyát hozzá...

Panelban tartott kutyát hozzá lehet v. hogy szoktatni, hogy kertesben udvarra kiengedve is elvégezze a dolgát?

Figyelt kérdés

Van ideiglenesen nálam egy panelban tartott kutya és nem hajlandó az udvaron vagy a kertben elvégezni a nagy dolgát, csakis a sétál alkalmával a utcán.

Nem lehetne v.hogy hozzászoktatni, hogy elvégezhetné olykor az udvarban vagy a kertben is a nagy dolgát?

Ugyanúgy viszem sétálni minden nap, de kicsit zavar, hogy otthon soha nem végzi el a nagyobb dolgát.


2017. nov. 25. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért? :D Én 1 évet szenvedtem vele, hogy "kerttiszta" legyen :D Legalább nem ég ki a fű, nem kell takarítani utána a kertet és nem idegeskedsz hogy melyik pillanatban lépsz bele egy bioaknába :D Sétáltatáskor magaddal viszel zacsit és kész :D
2017. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon jó módszer, hogy eljátszod, hogy sétálni viszed. Odahívod, módzseresen ráadod a hámot, a pórázt, magadhoz veszed a zacsit, hadd hallja ahogy csörög mikor zsebreteszed és elindultok. Csak a kertben jöttök, mentek. Lehet az eslő pár alkalommal nem hoz "sikert", de érdemes próbálkozni.
2017. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Kár elrontanod az okos kis kutyát!

Ha egyszer úgy hozza az élet, hogy üdülni megy a gazdáival, vagy valami rokonhoz, esetleg elcserélik a lakást házra, akkor nem kell vért izzadni, hogy ne a pázsitra pottyantson.

Ideiglenesen van nálad, sétával együtt vállaltad be, ne cseszd el a kutyát és a séta is kell neki! ... az is lehet, hogy eleve a mozgástól jön meg az ingere.

2017. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi van? Az a baj hogy nem sz@rja össze a kertet? Van itt ész!
2017. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért zavar ha sétálni hordod???? Örülj, hogy nem a kertedben székel. Furcsa gondolkodásod van.
2017. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Tisztább az állat mint egyesek.

Nem xarik oda ahonnan eszik. Érted?

2017. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Pedig ez a lehető legokosabb dolog, amit a kutya tehet: nem csak szobatiszta, hanem kerttiszta is. Ennek inkább örülni szoktak.
2017. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Az én kutyám is ilyen, nyaraláskor a kertes házban is 3 séta van, nemhogy nem szarik, de nem is pisil a kertbe. Én örülök neki, okos kutya.
2017. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Mi panelban lakunk, nyáron vagyunk csak kertes házban (nyaraló). Nálunk a kertbe pisilhetnek, de kaki az sétakor van (napi 2x sétálunk velük) :)
2017. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem a válaszolókat. Miért jó, ha kerttiszta? Miért jó, ha van kert, de pont annyi macera van vele, mint egy benti kutyával? Én örülök, hogy csak kiengedem és elvégzi a dolgát. Elég napi egyszer sétáltatni, nem kell az egész napirendemet a kutyához igazítanom. Persze a kertben is fel kell szedni a kakit, de azt bármikor megtehetem, amikor van időm.
2017. nov. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!