Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy lehet a baj? Aggódom.

Nagy lehet a baj? Aggódom.

Figyelt kérdés

Mamáméknak van egy 7 éves bernijük. Minden nap megyek hozzá, rengeteget foglalkozok vele. De most 2 hónapig nem tudtam menni, mert nagyon de nagyon sokat kellett taulnom. Ha meg lett egy kicsi szabadidőm inkább csináltam valami Számomra pihentetőt mert fáradt voltam. Most viszont több idöm lett és elmentem hozzájuk. Teljesen normálisan viselkedett, a jutalom falatot mondjuk alig fogadta el. A lábán meg a hasán le volt nyírva a szőr éssokat fogyott. Ezeken kívül semmi.


Mikor megkérdeztem papám azt mondta, hogy vese elégtelensége volt és egy hónapig nem evett :( természetesen kezelésben részesült meg már sokkal jobban van.


De féltem és aggódom :( ők meg többet nem mondanak :(

Nagy a baj? Belehalhat? (így Utólag)



2017. dec. 2. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a baj, de szinten tartható a kutya.

Az étkezésére kell nagyon odafigyelni, speciális táp lenne a legjobb a számára!


[link]

2017. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Gondolom a doki mondta az étrend változtatást :)

2017. dec. 6. 15:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon rossz állapotba került. A mai nap során el kellett altatni :( Nagyon hiányozni fog :"(
2017. dec. 19. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom:( Részvétem Neked!
2017. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!