Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vettétek boxer kutyátokat?...

Hol vettétek boxer kutyátokat? Melyik tenyésztőnél?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnek, mennyire volt szimpatikus és hozzáértő a tenyésztő? Azt a kutyát javasolta-e, amelyik a legjobban illett hozzátok? Hobbi célra tartjátok, vagy kiállítás, esetleg tenyész célra? Egyszóval: ki az akit jószívvel ajánlanátok?
2010. jún. 1. 20:42
 1/6 anonim válasza:
0%
a mocskos ferenc 37 suám alatt vettük a miénket, babi nénitől
2010. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon vigyazz, hogy honnan veszed. En sem tudom, hogy melyik a legjobb tenyeszto, a helyedben kikernem a boxer forumosok velemenyet. ( [link]

Kozuluk sokan nagyon otthon vannak a temaban.

Amugy miert pont ezt a fajtat valasztottad ?

2010. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__839359-melyik..

A belinkelt kérdést én tettem fel régebben és erre a végeredményre jutottam. Ez a kis bohóc kutya remek gyerek mellé és nagyszerű házőrző. Beleszerettem a fajtába.

Köszönöm a tippet, meg fogom nézni a fórumot.

2010. jún. 1. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálod a magyarországi tenyészeteket,nézegesd,ki tudod választani a legszimpatikusabbat.

2010. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nem tudom megnézni a magyarországi tenyésztők honlapját. Igazából már találtam egy olyat, ahonnan szívesen vennék is kutyát. Hobbi célra szeretnék venni boxert és úgy érzem nem mindegy, honnan, még ha nem kiállításra vagy tenyésztésre akarom tartani, akkor sem. Ennél a tenyésztőnél igazán jó kutyák vannak, nagyon megbízhatónak tűnik, de egyetlen olyan kutyája van, ami nem törzskönyvezhető, mert fehér (én sárgát szeretnék). A többi még bizonytalan, mert még nincsenek 6 hetesek és ilyenkor derül ki, hogy például leszállnak-e a heréi és törzskönyvezhető-e egyáltalán. Ha minden rendben lesz velül, akkor 170 ezerért adja oda. Egy hobbikutyáért ennyit nem tudok sajnos kiadni, és talán nem is érdemes, bármennyire is fáj a szívem érte.
2010. jún. 2. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha "csak"hobby kutyát akarsz,miért nem keresed meg a fjtamentést?Többen fogadtak örökbe tőlük boxert,nagyon jó és alkalmazkodó kutyák.Kicsi kölykök ritkán vannak,de -2 év közöttiek szoktak lenni.

Hobby kutyáért tényleg túlzás ennyi pénzt kiadni.

2010. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!