Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném megvenni első...

Szeretném megvenni első kutyámat. Egy nyugodt, játékos, keveset ugató fajta kéne. Nagy lakásban lakom, időm lenne foglalkozni vele. Milyen fajtát javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Jól gondold meg, mert LAKÁSBAN nem való UGATÓS KUTYA!
2010. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
17:04-es! Te meg olvass mielőtt válaszolsz....
2010. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Végre egy okos jövendő gazda :D

Nagyon jó a hozzáálásod remélem találsz egy hozzád illő kiskutyust a menhelyen és sok boldog pillanatatok lesz.

Sok Sikert.

2010. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Menhelyet javasolnám elsőnek. Ott segítséget is tudnak adni.

Menhelyről hoztam el a kutyámat 4 hónaposan (nagyon sok kölyök kutya van ott is). Kinéztem magamnak párat. Megkérdezték, mit várok el a kutyámtól. Kis lakásban lakom, bár nagyobb testűt szerettem volna. Feltételeim voltak még: ne legyen feleslegesen ugatós, kiegyensúlyozott, nyugodt, tömegközlekedést is bíró, azaz nem túl félős.

A paramétereim alapján az általam kinézett kutyák közül egyet javasoltak, akinek a habitusa megfelelt az általam támasztott kéréseknek. Nem is bántam meg :)

Erdélyi kópó és valószínűleg szetter keverékem van.

2010. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!