Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeret a kutyám...

Miért nem szeret a kutyám sétálni menni?

Figyelt kérdés

Benti kutyusrol van szó, fél éves kistestű kutya.

ha sétárol van szó vagy ha meghallja azt a szót hogy sétá akkor ebújik eés nem akar jönni. gondolkoztam azért mert utálja a ruhát ? de hát az muszáj ilyenkor ...vagy a hideg miatt ? semmilyen rosz emléke nem lehetett séta közben.



2017. dec. 21. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Szerencsétlen kutya. Őszintén, én ezért nem bírom a csivavákat, az ilyen tehetetlen gazdik miatt. Bűntudatom is van, tudom nem csóri túlféltett, ideggyengévé tett kutya tehet róla, de akkor is... Mondjuk az ilyen gazdikat jobban rühellem :)
2017. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Mert nem szoktattad hozzá...


Már szeptemberben hideg volt, előtte meg meleg...?


Igaza van az utolsónak!

2017. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Mert nincs hozzászoktatva, és hideg is van. Nem pozitív élmény neki a séta ezek miatt. Ezen kell változtatnod, hogy pozitív élmény legyen számára.
2017. dec. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Pont ezért nem szeret sétálni, mert felöltözteted és nincs hozzászokva.

A cipőt főleg nem javasolnám, ha már amúgy sincs kedve sétálni. Az totál kiverné a biztosítékot nála, ha már a ruhára is így reagál.


Az én kutyám a kabátot megszokta, de a cipőt a mai napig utálja, mint a halálraítélt úgy vánszorog benne sétakor.


A kérdésem az lenne, hogy hogy reagálsz ilyen helyzetekben, amikor a kutya nem akar sétálni menni?

Mert ez szerintem nagyon sokat számít.

Én amúgy biztos nem csinálnék belőle nagy ügyet, felkapnám, kivinném és letenném, aztán sétálunk.


Egyébként szerintem szeptemberben még simán lehetett volna ruci nélkül, túlfélteni azért nem kell, annyira hideg nem volt még. Amúgy sem kell órákat menni egy ilyen kis kutyával, inkább sokszor kicsit. 10-20 perc séta alatt nem fázott volna meg.

2017. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!