Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet német juhászt örökbef...

Jó ötlet német juhászt örökbefogadni?

Figyelt kérdés
Kutyust szeretnénk örökbefogadni. Kinéztünk egy két év körüli német juhász kislányt, és a gondozója nagyon jókat mondott róla. Szerintetek jó ötlet? Gyerekkoromból nincsenek jó tapasztalataim ezzel a fajtával:nagymamámnál volt egy kan német juhász, de nem jöttünk ki túl jól egymással...Mégis, valahogy vonz ez a kutyus.
2010. jún. 3. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés kérdése,a német juhász szerintem nagyon jó alaptermészetű kutya! Nekem csak jó tapasztalataim vannak róla!
2010. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy milyen az alaptermészete, de valamiért ettől a fajtától nagyon félek/tartok. Lehet azért, mert a környéken sok német juhász kóborol gazdátlanul.. :S
2010. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízható menhelyről hozod, ahol elmondják a kutya jó és rossz tulajdonságait is, akkor persze. A németjuhász elég jó természetű kutya általában, a szukák még békésebbek is talán és sok helyen megállják a helyüket, jó házőrző, családbarát, és munkakutyának is szívesen használják, lásd rendőrkutya.
2010. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ötlet! Egy állatot örökbefogadni az egyik legnagyszerűbb dolog, amit életedben tehetsz. Arról nem is beszélve, milyen hálás lesz neked...

A fajtáját tekintve pedig,nos, nekem világ életemben németjuhászaim voltak, most is van kettő. Mindkettő menhelyről...

Azt hiszem ezzel válaszoltam is a kérdésedre :)

2010. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pozitív megerősítést kaptam :)
2010. jún. 3. 15:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Vágj bele, nem tudom pontosan honnan fogadod örökbe a legtöbb alapítvány folyamatosan követi a kutyák sorsát, segítenek, tanácsot adnak, és ha nagy gond van vissza is veszik.
2010. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
NE! a németjuhász kutyák többségben elég 'bunkók', mgé ha megis vannak nevelve! össze-vissza ugrálnak, alig lehet elhallgatattni őket. tapasztalatból mondom! ráadásul ez már nem kölyökkutya, és nem biztos h jól fogsz kijönni vele!
2010. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Amelyik kutya, akár német juhász, akár más fajta "bunkó" az nem a fajta hibája, hanem a gazdájáé.
2010. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Német juhász bunkó? Érdekes hogy a legtöbb munka kutya rendőr, mentő, terápiás stb...) pont ilyen bunkó németjuhász. De te tapasztalatból biztos jobban tudod.
2010. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell fglalkozni a 0%-os retekkel.Nyugodtan vegyétek magatokhoz , nogyon jó természetű kutyák , a szukák pedig nyugodtabbak a kanoknál.Javasolnám a kutyasulit , nagyon szeretnek tanulni :)
2010. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!