Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet német juhászt örökbef...

Jó ötlet német juhászt örökbefogadni?

Figyelt kérdés
Kutyust szeretnénk örökbefogadni. Kinéztünk egy két év körüli német juhász kislányt, és a gondozója nagyon jókat mondott róla. Szerintetek jó ötlet? Gyerekkoromból nincsenek jó tapasztalataim ezzel a fajtával:nagymamámnál volt egy kan német juhász, de nem jöttünk ki túl jól egymással...Mégis, valahogy vonz ez a kutyus.
2010. jún. 3. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sztem jó ötlet ha a gondozója jókat mondott róla. Ő ismeri igazán és biztos vagyok benne hogy nem mondana jókat csak azért hogy valaki elvigye. Álltalában a kutyusnak a legjobbat akarják és ha nehéz természetű lenne megmondanák azt is hogy olyan gazdához kerüljön aki fel van erre készülve.

Nekem volt NJom és IMÁDTAM.


És ha "bunkó" AZ A GAZDA HIBÁJA.

Ha nem ért vagy nem türelmes egy kutya neveléséhez amit nem lehet tudni milyen nehéz lesz mivel mindegyik külön egyéniség (egyik könnyebb másik nehezebb este) akkor ne vállaljon kutyát... Sztem.

Szal NAGYON JÓT TESZEL A KISLÁNNYAL HA HAZA VISZED SZERETED GONDOZOD NEVELED, MEGHÁLÁLJA.

2010. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is csak javasolni tudom neked a német juhász kutyát,már a második szukám van és mind kettő nagyon jó természetű,játékos,gyerek szerető,könnyen kezelhető,okos,meg biztosan nem dicsérnék a menhelyen ha valami gond lenne vele!
2010. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak javasolni tudom határozott ember és sok sok szeretet kell hozzá. Pár hét alatt hozzátok nő.
2010. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!