Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudjam hogy ki a...

Honnan tudjam hogy ki a falkavezér?

Figyelt kérdés
Sok dolgot olvastam, és próbálom úgy nevelni a kutyusomat hogy ÉN vagyok a főnök, mert eddig inkább ő volt, de honnan tudjam hogy hatásos-e? mármint ha ő képzeli magát falkavezérnek, annak mi a jele?
2010. jún. 3. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

próbáld ki, hogy amikor enni adsz neki, mielőtt hozzányúlna te odahajolsz és úgy csinálsz, mintha megennéd a kajáját.

ha hagyja szó nélküöl, akkor te vagy a falkavezér, ellenkező esetben kórház

2010. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy például ha közeledsz hozzá akkor a fejét lejjebb ereszti e. Ha lejjebb ereszti te feljebb állsz a képzeletbeli ranglétrán:)
2010. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlanám a National Geographic-ot (TV) csodálatos kutyadoki Cesar Milannal, elég sok mindent tudsz ellesni sztem :) Figyelj oda, keress rá neten, mikor adják:) (előző kommentelő)
2010. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!