Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen véleményen vagytok...

Ti milyen véleményen vagytok a tüzijáték vitában?

Figyelt kérdés

Kutyások vagyunk, mi nem tüzijátékoztunk vagy petárdáztunk, de azért jó volt nézni a szomszédék tüzijátékát a gyerekekkel. Bár tény, hogy a mostani kutyusaink annyira nem félősek, de akkor se ítélkezek azok felett, akik egyszer egy évben tüzijátékoznak. (Persze nem egésznap csak kb 22 órától 2-ig)

Idegesítő, hogy facebookon posztolgatják a hülyeségeket, hogy aki perárdázik, az ez meg az.

Jó, a petárda illegális, de gondolom ezek a posztok ugyan úgy vonatkoznak a tüzijátékra is.

Meg most olyat olvastam, hogy a hülye durrogtatók miatt, szöknek el a kutyák. Szerintem meg a hülye gazdák miatt...

A mieink benti kutyák, de ha nem azok lennének is alap lenne, hogy beengedjük őket.

Tüzijáték az úgyis lesz mindig.


2018. jan. 1. 15:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

"""""Hogyne , amiért a primitívek élvezkednek az állatokat gyűjtsük be altassuk fél napra mert a kevesebb tetű nyomoronc puffog részegen . Aztán sír a proli szája mert a fél fizetését elfüstölte elitta és nem is emlékszik az egészre .""""""

Én már régóta tűzijátékozom és nem nem vagyok se részeg se proli és az ujjaim is megvannak :D pedig már biztosan állítom, högy több mint 1000 rakétát több mint 600 telepet és vagy több 10000 petárdát eldobtam.

Minden ujjam megvan és a tűzijáték ellenesek is csak üvöltöztek ki a térre ahonnan lőttem.NEKEM INKÁBB TI TŰNTÖK RÉSZEG ÉS PRIMITÍV ÉLŐLÉNYNEK MIVEL CSAK KOHOLT, HAMIS MÁR RÉG IDELYÉTMÚLT ÉRVEKKEL JÖTTÖK MINT MINDIG MERT NINCS ANNYI ESZETEK HOGY KITALÁLJATOK VALAMI ÉRTELMESET!!PERSZE NYUGODTAN RAKJUK EGY KATEGÓRIÁBA AZ UTCAKÖZTI SAROKBASZRÓ CIGÁNYT A PYROTECHNIKUSSAL!!GRATULÁLOK BAROMFIA NÉP taps taps nektek csak ennyire tellett de érdekes módon január 1-én mégse arra kelek, hogy nem emlékszek semmire meg hogy a világot felrobbantottam mert be tudom osztani és másokra is gondolok.DE amikor ti részegen rosszindulatúan üvöltöztök ki hogy fejezzem be mert 9 órakor nem tudtok aludni...És még mi vagyunk a rosszindulatú bunkó részeg állatok.GRAT és ez nem csak neked szólt hanem mindenkinek ezen érdemes elgondolkozni és utánanézni, hogy mára már a tűzijáték hangja korlátozott tehát nem okoz kárt, a szennyezése minimális.

2023. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
idejétmúlt* csak egy pillanat alatt gépeltem be mert feqrtál te proli
2023. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
2 sajnálom de ti vagytok a kevesebben!Zárt ajtó mögött meg nem is kibírhatatlan úgyhogy ne úgy add elő mintha kivégzés lenne mert ettől csak egy hisztis 6 évesnek tűnsz
2023. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!