Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vérzik a kutyám füle, mit...

Vérzik a kutyám füle, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Nem kívül, nem úgy néz ki, mint amit megharaptak. Hanem egészen mélyről vérzik. És az egész füle fekete alvadtvérrel van tele. Rázza, meg lógatja a fejét. Mitől lehet szerintetek?

2018. jan. 2. 14:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
ÁLLATORVOS! HOLNAP MÁR LEHET KÉSŐ LESZ!!!
2018. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos... Nincs orvos. Mindjárt jön hogy ő csak 12 ėves gyerek... Pff....
2018. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy másik kutyát, ami kitart megint pár évig. Ezt meg elássátok. Ezt teheted, hisz felelős állattartó vagy!
2018. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Na vegyünk vissza a személyeskedésből nagyon sürgősen !

Egy kisebb csomót látok a kutyám fülében ami friss és vérzik. Ha szerencsém van csak megszúrta valamivel.

2018. jan. 2. 15:48
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van? Ja, hogy neked ez csak játék?
2018. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Nem játék, de láthatóan nincs életveszélyben. Fuu de tele van ez az oldal a sok elborult kutyással.

Arra lettem colna csak kíváncsi hogy esetleg bekenjem-e, lefertőtlenítsem -e valamivel a sebet addig is amég kibírja holnapig?

Valaki olyan tudna válaszolni, aki normális szellemi szinten megmaradt még, és úgy tud egy kutyára tekinteni, hogy azért egy állat, aki elvisel egy két dolgot, nem pedig egy porcelán baba?

Aggódok a kutyámért én is, de azért nem esek kétségbe feltétlen. Elviszem amint állatorvos lesz.

2018. jan. 2. 16:31
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha az, mikor láthatóan komoly baja van a kutyának, SZENVED, a tünetek alapján nem biztos hogy kibírja holnapig (agyvérzés pl.), akkor nem gondolkozom hanem azonnal orvos viszem azt jelenti, hogy elborult kutyás vagyok, akkor elborult kutyás vagyok és büszke vagyok rá! Jobb, mintha egy állatkínzó lennék aki nézi ahogy a kutyája szenved.
2018. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

De annyira már nem vagy felelősségteljes hogy megpróbálj segíteni egy olyan embernek akinek a környékén ma nincs állatorvos ( 30 kmen belül nincs).

Na jólvan. Ide se forduljon az ember tanácsért !! Egyből ráöntik a vödör trágyát, mert az biztos megoldja a pronlémát. Remélem a lelketek legalább megnyugodott, hogy én el lettem hordve ismeretlenül mindennek, de a kutyámra nem peobáltatok meg gyors tanácsot adni egyáltalán. ;)

2018. jan. 2. 16:47
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne nyugodt a lelkem ha elvennék tőled azt a kutyát és soha többet nem tarthatnál! Ha egy kicsit is érdekelt volna utána nézel még a neten nem csak itt pityegsz .. Ugy mellékesen nehezemre esik elhinni ,hogy másodikán nincs sehol orvos .. Arról nem beszélve ,hogy az agyvérzéstöl kezdve a fülgyulladáson át bármi lehet és mint tapasztalt fülgyulladás terén ilyenkor már valószínű ha halogatod nem igazán tudnak segíteni szegény állaton .. csak olvass utána egy kicsit ... majd 3 nap mulva jön a következő kérdésed ,hogy nem bír menni ,félre tartja a fejét ,miközben vakarja sír jaa meg hiába szolok neki nem hallja .. akkor sem fogsz ennél többet kapni mert annak a kutyának ORVOSRA VAN SZÜKSÉGE !!
2018. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Adtunk gyors tanácsot te balf*****sz, VIDD EL ORVOSHOZ! Ezt otthon nem tudod kikúrálni, és ha komoly a baj (amire nagy az esély) akkor lehet hogy késő lesz holnap meg holnapután!

30 km-re nincs orvos? Menjetek autóval, ha nincs akkor busszal, ha nincs akkor kérd meg a szomszédot, ha az sincs akkor rokont, barátokat, állatvédő szervezeteket! Olyan nincs, hogy a kutyával nagy a baj és akkor állok mint egy nyomorult, hogy hát nem tudok semmit sem csinálni. Meg se próbáltad!

Mit vártál? Kend be körömvirág krémmel és meggyógyul? Nem fog! Ez nem egy sima koszos fül, vagy fülgyulladás amit ha kitakarítasz otthon (bár akkor meg az lenne hogy nincs otthon fültisztító...) meggyógyul, ez SOS ORVOST KÍVÁN!

2018. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!