Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak a husky...

Lindus1999 kérdése:

Milyen nevet adjak a husky kiskutyámnak?

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz egy husky kutyusom.Valószínüleg(90%) fiú lesz.Még nem tudom milyen nevet fogok neki adni.Nem az utolsó percekben szeretnék a nevén gondolkodni,hanem már most elszeretném dönteni,hogy fogják hívni.Nekem nem tetszenek a magyar kutyanevek.Jó lenne,ha angolosabb kutyaneveket írnátok,mivel magyar neve 99%-hogy nem lesz.Még nem tudom hogy fog kinézni,így leírást nem tudok adni,de a szülei gyönyörűek :).Szóval nagyon megköszönném,ha írnátok nekem angol kutyaneveket,ami egy husky-hoz illik.Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 4. 21:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Mi lesz a torzskonyvi neve?

Abból ősszelehetne rakni valami jót :)

2018. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek az első válaszolóval. Törzskönyves névből is lehet kiindulni. :)
2018. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Újabb kutya megy félév múlva a szánhúzóalapítványhoz..
2018. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Fúúú...figyeljetek,nem biztos,hogy törzskönyve is lesz.Az nagyon fontos lenne?Inkább írjatok csak neveket.Köszike :)
2018. jan. 4. 21:29
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyvében van egy neve, ez általában egy fantázianév de elég jók szoktak lenni, egyik ismerősé például Moonchoice. Ez van kombinálva a kennelnévvel.
2018. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Igen, az nagyon fontos.
2018. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
És ha nincs törzskönyv akkor mi van?
2018. jan. 4. 21:31
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fizetsz egy keverékért elég sokat :D

Akkor inkább a fajtamentők.

2018. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Azok a kutyák, akik nem törzskönyvesek, nem tenyésztőtől, hanem szaporítótól vannak. És általánosságban el lehet róluk mondani, hogy van valamilyen rejtett betegségük. Az én kutyám is ilyen helyről van, egy törzskönyvezett kutya árát hagytam eddig az orvosnál. Pedig a szülei szépek voltak, nem látszott rajtuk semmi.
2018. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Akkor az van hogy husky jellegű keveréked lesz. Miért pont husky kell egyébként? Mert 'szép'? Tisztában vagy vele hogy mennyit kell vele foglalkozni?
2018. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!