Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak a husky...

Lindus1999 kérdése:

Milyen nevet adjak a husky kiskutyámnak?

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz egy husky kutyusom.Valószínüleg(90%) fiú lesz.Még nem tudom milyen nevet fogok neki adni.Nem az utolsó percekben szeretnék a nevén gondolkodni,hanem már most elszeretném dönteni,hogy fogják hívni.Nekem nem tetszenek a magyar kutyanevek.Jó lenne,ha angolosabb kutyaneveket írnátok,mivel magyar neve 99%-hogy nem lesz.Még nem tudom hogy fog kinézni,így leírást nem tudok adni,de a szülei gyönyörűek :).Szóval nagyon megköszönném,ha írnátok nekem angol kutyaneveket,ami egy husky-hoz illik.Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 4. 21:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és le lehet pontozni, de most az egyszer legalább leírtam azt, amit minden 5. kérdéshez oda lehetne biggyeszteni. Tele van a gyakori ilyen emberekkel, és akkor még nekik áll feljebb, ha valaki fel próbálja hívni a figyelmüket arra, hogy éppen óriásit készülnek tévedni.
2018. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Regi999 válasza:
16%
Hello emberek!!!Szerintem szálljatok le a földre!A kérdező azt kérdezte,hogy milyen nevet adjon a kutyusának...erre ti!Itt provokáljátok,és amúgy szerintem semmi közötök hozzá,hogy lesz-e törzskönyve,vagy nem!Az az ő felelőssége!!!A nevekre visszatérve a Bonny és a Wishkey nagyon cuki nevek :)
2018. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
92%
Most kajak bevédted magadat?
2018. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, nyugi, szegény skizofrén... Most írta, hogy nem is ismeri ezt a kérdezőt.
2018. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
87%
Na hát ha még nevet is javasolsz magadnak, akkor nem is kellett volna egy újabb kérdést kiínod :'D te jó ég, ennyire hogy unatkozhat valaki... De az már nem megy hogy talán elgondolkozz rajta hogy vajon miért kaptál vagy 20 egyforma választ. Segítek, valószínűleg mert van benne valami, és nem poénból koptattuk a billentyűzetet..
2018. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Na remek, akkor most már az az általam tippelt 15 év is lecsökkent 12-re. Gratulálok...


De amúgy meg nem mindegy, hogy törzskönyves-e vagy sem. Most lehet olcsóbb lesz így a kutya, de később több százezer forintot hagyhatsz (hagynak a szüleid...) az állatorvosnál az örökletes betegségek miatt, és akkor még az idegrendszeri rendellenességekről ne is beszéljünk. A kutya nem játék, pláne nem a husky, nem tudom melyik filmet láttad a közelmúltban, amiben volt egy ilyen fajtájú okos, szép, kedves kutyuska kísérgette a 8 éves gazdáját, de a valóság sajnos vagy nem sajnos nem ez...

Másrészt pedig azzal, hogy szaporítótól veszel kutyát, az állatkínzást pénzeled, és beállsz azok sorába, akik miatt tele vannak a menhelyek. Most komolyan ezt akarod, és komolyan erre vagy ilyen büszke?

Szánalmas a mai világ, mondhatom.

2018. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!