Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be tudok szerezni egy rókát...

Be tudok szerezni egy rókát háziállatnak?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=_AtP7au_Q9w&t=212s Technikailag olyan mint egy kutya
2018. jan. 5. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj rókát. Nagyrészben felforgatja az életedet
2018. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Bocsánat nem nagy részben, teljesen :D
2018. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért neked volt?
2018. jan. 5. 18:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

csak az ismerősömnek

"kitenyésztett" rókája volt de a kutyát nem tudta összeszokatni vele, pedig ilyen téren szakértőkhöz folyamodott. A kutya is rendben volt de a róka mindig hisztériázott. A lakás, a kert "rókabiztos" lett

végül már az ismrősömet is támadta. Nem tudom mi lett vele



De nagyon nem olyan mint a kutya. NAGYON

2018. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2018. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
ÁÁÁÁ elvagy tévédve nem kutya ez egy vadállat és még a legszelideb is veszélyes bármikor bekkatanhat neki és megharap hisztis.és amugy is engedély kell hozzá a kert lakás rókabiztos más háziállatot nem nagyon lehet mellete tartani szinte az egész életed át kel rendezni
2018. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kis naiv vagy hogy azt hiszed technikailag olyan mint a kutya...:D Maximum testfelépítésre, de hogy te rókát nem fogsz tudni (és nem is fogják engedni valószínűleg) tartani abban itt ültömben biztos vagyok.
2018. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ravasz mint a róka,ezt a mondást aki kitalálta nem volt buta ;) Jól tudta! :D
2018. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tartani. Kb 800.000 ft plusz a behozatali költség, plusz a tartási engedélyen. Én csak Oroszországot és Amerikát tudom, ahol van legális tenyészet, de hátha van közelebbi országban is.
2018. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért az oroszok kísérletének következtében kitenyésztett róka szelídség tekintetében valóban nem áll messze a kutyáktól, de az előző leírta az ezzel kapcsolatos költségeket. Itthon pedig olyat találhatsz, amilyet az egyik válaszoló linkelt.
2018. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!