Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Felnőtt kutyának hogyan lehet megtanítani, hogy ne menjen ki a portáról?

A szomszéd kerítése a ludas, nem hajlandó megcsinálni a kutya pedig elég szeleburdi. Az eredeti gazdája elhunyt anyukám eteti játszik vele le is fárasztja de hiába. A játék után be kell sajnos zárni. Kb másfél éves németjuhász.

01-14 08:36  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Villanypásztorral! Nem küldök linket mert az reklámozás lenne, de ha a google-be beírod, hogy kutya meg azt, hogy villanypásztor akkor kiköpi.

kb 15eFt-ból megvan és nagyon hatásos. A mi kutyáink a kertet tapicskolták állandóan szét. Ha jól emlékszem 2x-3x csapta meg őket a villanypásztor fejenként, és utána semmi gond nem volt. A madzagot kinn hagytuk, de áram már régen nincs benne.

Olyan helyre is kihúztuk a drótot, ahová nem is vezettünk áramot, oda sem mennek be.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 01-14 09:32 Privát üzenet
Ezek szerint nem elég neki a fárasztás, többet kell sétáltatni, agyilag is le kell fárasztani, mivel a németjuhász munkakutya, így egy kis játék a kertben meg sem kottyan neki. Emellett ivartalanítsátok is.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 01-14 10:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen valószínűleg az ivartalanítás megoldaná (szomszéd kutya egy nőstény német juhász), de arra sajnos még nincs lehetőség.

# 3/3Időpont tegnap 08:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudnám megtanítani a kutyám normálisan sétálni?
Miként tudom megtanítani a kutyámat sétáltatni?
Más se tud kutyát normálisan sétáltatni? Vagy csak én nem tudtam az enyémnek rendesen megtanítani?
Hogyan tudom megtanitani a kutyámnak hogy mindig oda jöjön hozzám?
Hogy lehet megtanítani a kutyának, hogy csak az udvar egy kijelölt területére végezze a dolgát?
Hogy lehet megtanítani egy kutyának hogy a gazda nem morogható és nem támadható?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu