Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor mikor is kellene...

Most akkor mikor is kellene üdvözölni a kutyát ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van ugye az 5 perces szabály. Nálam már jól működik, hazajövök, kutya a helyén, elő se jön ameddig nem üdvözlöm. Viszont páromnál már más a helyzet. Ő is ugyanúgy csinál mindent mint én, hazajön, nem vesz tudomást a kutyáról, csinálja a dolgát, a kutya mégis minden hazaérkezést üdvrivalgással indít, felugrál, vinnyog, majd rohan a játékáért, játszik vele, és ha párom leül, még fél órát produkálja magát (játszik, nyomul, játszik, nyomul ameddig meg nem unja) mire lefekszik. Párom csak ilyenkor szokta üdvözölni. Jó ez így vagy lehet már akkor mikor játszani kezd a kutya? Olyankor már nem párommal foglalkozik végülis. Kicsit belezavarodtam a témába :D
2018. jan. 18. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Miután odament hozzád érdeklődni, majd megnyugodott és Te behívod az neked az, hogy Te kezdeményezel?

Öööö, okay :D

szia.

2018. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy meg se mozdul. Azt mondtam, nem jön oda ugrálni meg gyökérkedni ameddig nem hívom. Neked is szia.
2018. jan. 18. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!