Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám. Nem tudok...

Meghalt a kutyám. Nem tudok mit csinálni. Sírógörcsöm van ha rá gondolok és arra hogy ő már nem velem van.! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
6 éves kutyám meghalt! Megmérgezték.. És még elbúcsúzni sem tudtam.. Ez a legrosszabb.. Bkrzasztoan fáj! Mit kéne tennem? :( 14/L

2018. jan. 23. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Elsőnek is próbálj meg nem sírni,ő is azt szeretné,hogy boldog legyel.Amikor próbálsz rá gondolni,akkor tereld el a figyelmed...egy kutya halálát soha nem fogsz tudni elfelejteni,csak azt tudod tenni,hogy efy ideig ne fájjon. Ajánlom a kamerát következőre,hogy ne történjen ilyen. Ne szomorkodj...
2018. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szia! Tudom, hogy nem vigasztal, de át tudom érezni a helyzeted! Nekem kb 8 éve mikor még kislány voltam halt meg a kutyusom. 1 éves kölyök chow-chow volt.. Kiderült, hogy lelőtte a szomszédom, mer egy megkeseredett magánakvaló öregember volt, aki nem bírta elviselni, hogy idekerült egy kutya és ugatott, ami ő zavarta. Ezért kellett meghalnia a kutyusomnak. Ekkor még csak 12 éves voltam, nagyon sírtam, elképesztően sajnáltam, főleg, hogy kölyök volt, értelmetlenül kellett meghalnia és el sem tudtam köszönni tőle. Azóta már van egy új kutyám, de a mai napig összeszorul a gyomrom amikor rá gondolok, és eszembe jut az a pillanat, mikor mentem volna ki hozzá játszani, és ő csak meredten feküdt, alatta pedig a föld véres volt :(

Kitartást kívánok, nagyon sajnálom!!

2018. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod es reszvetem :(
2018. febr. 5. 21:34
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyugodjon békében.


Csak azt tudom mondani, én mit tennék, ha valaki megmérgezné a barátom. Az egész családját úgy irtanám ki, de, hogy a rendőrségi helyszínelőt is mentő viszi el.

2018. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!