Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám idős már, sokszor...

A kutyám idős már, sokszor eszembe jut mostanában hogy mi lesz ha elmegy, már a gondolattól is könnyes a szemem. Normális ha ilyen dolgok jutnak az eszembe?

Figyelt kérdés
Emlékszem hogy régen azt gondoltam, hogy "még nagyon messze van az a pillanat", de most már egyre közelebb van. :(
2018. jan. 29. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most olvastam a valaszomat, mert kijelezte hogy irtak a kerdeshez..


2018.08.08an búcsuznom kellett a kutyamtol :( januarban mikor irtam a valaszt minden rendben volt vele, vegelgyengules miatt altatni kellett 😢😢 :(

2021. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon:,-(.
2021. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Normális. Az enyém hat és fél éves nagytestű, ha a 12 évet megéli, az is nagyon szerencsés. Mégis, már most gondolok ilyesmire mint te :(

2018. jan. 29. 16:01"


Ez volt a válaszom. Most csontdaganatos a kutyám, augusztusban lenne 10 éves, de nagyon valószínú hogy nem éli meg :(

2021. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!