Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben az esetben ki a falkavez...

Ebben az esetben ki a falkavezér? Aki eteti, itatja, vagy aki játszik vele és sétálni viszi a kutyát?

Figyelt kérdés
Bátyám eteti a kutyánkat, de én foglalkozom vele. Kit fogadhat el falkavezérnek? Úgy vettem észre, hogy a bátyámtól távolságot tart, nem megy hozzá úgy játszani sem, hozzám viszont mindig odabújik(egyébként nagyon félénk kutya,előző gazdája verte már kölyök korában). Viszont ha tesóm kijön az udvarra rögtön csak őt figyeli, abbahagyja a játékot velem és őt követi,hiába hívom magamhoz meg se hallja. ( pedig pontosan tudja hogy mikor van kajaidő)
2010. jún. 6. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor te!foglalkozz vele többet és akkor tuti hogy jobban fog hozzád kötödni,és a téged jobban elfogfogadni,vezérnek!!hajrá,kitartást!!
2010. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
A bátyád:) Te a játszópajtása vagy. Azért őt nézi, mert ő fontosabb mint te ( mert nem téged tekint falkavezérnek ).
2010. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A legjobb ha mind a ketten falkavezérei lesztek. Az meg nálatok szerintem megmondhatatlan, hogy a kutya melyikőtöket nézi fő falkavezérnak. A lényeg, hogy a kutya legyen legalul.
2010. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy miért kötődik hozzá ennyire? ő soha nem játszott vele, nem is dédelgette, sőt állandóan csak szidta, annyi hogy eteti ( megosztjuk a házimunkákat),de mégis a kutya így oda van érte.
2010. jún. 6. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is a bátyád
2010. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nálunk én vagyok a "falkavezér" mert én etetem és én is foglalkozom vele! vállald át a felelőséget!

Az etetés nagyon fontos! úgy is veheti hogy az életben maradásának a feltétele, te pedig csak a szórakozás!

Kérd meg bátyádat hogy te etethesd és akkor úgy a tuti!

2010. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bátyád főnökként viselkedik, és ő osztja a kajtá is. Te játszópajtásként viselkedsz, úgy is kezel a kutya. Ilyen egyszerű.
2010. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy téged szeret jobban de a bratyó a főnök:)

Viselkedj a bátyóval szemben dominásan és akkor talán elfogad téged is falkaveérnek.

2010. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előttem jól írták: a bátyád főnökként viselkedik, rá főnökként tekint a kutya. Te szeretgeted, játszol vele, nyilván jobban is ismered, te jó barát, haver, játszótárs vagy.

Attól, hogy tiszteli, elismeri a bátyádat, még nem biztos, hogy olyan nagyon szereti is.

Nem kell ezt az egészet túl reagálni. Ha szót fogad, ha jó kutya, akkor ez így rendben van. Akkor kéne változtatni a dolgokon, ha nevelési, magatartási problémák lennének vele.

2010. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!