Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szolnokon hol vannak menhelyek...

Szolnokon hol vannak menhelyek? És lehet oda menni 13 évesen kisegítőnek? És ez pontosan mit jelent? Bármikor mehetek vagy mindig ugyanakkor?

Figyelt kérdés
És pontosan mit jelent ez a kisegítés mi tatozik ide? Tudom hülyének fogtok nézni h kisegítő akarok lenni, de nem tudom miaz, de azért gondoltam erre mrrt imádom az álatokat kutyákat és nagyo nszeretnék segíteni rajtuk. KÖszi a normális válaszokat:) .
2010. jún. 6. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
szija, énis gondoltam erre (éncsak 12 vok bár..) de 14-15 év alatt szerintem nem nagyon lehet :S bár én is nagyon szeretnék...
2010. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
merre laksz?? :D talán szolnok környékén?? :P
2010. jún. 6. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:

szijasztok de jó hogy így összegyűltünk én most leszek 122 éves és én is ezen gondolkoztam,de ha menénk kisegítőnek akor nem kapnánk pénzt(engem nem is érdekel,mondjuk)


Debrecenből írtam!

2010. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a kisegítések önkéntesek nem kaptok érte pénzt , és 14 év alatt szinte biztosra veszem hogy nem mehet oda gyerek, max simogatni a kutyákat vagy a kölyök kutyákkal játszani de még ez sem biztos.
2010. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 timido ***** válasza:

2. válaszoló.. de idős vagy :D

am én is szolnoki vagyok

2010. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is akarok érte pénzt kapni, csak szeretnék foglalkozni az állatokkal, segíteni rajtuk. És az nem duámit h ha nem soká 14 leszek?? :D Vagy ha bejönnek a szüleim?
2010. jún. 7. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!