Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyám legyen?

Milyen kutyám legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy kistestű szobakutyát kertes házba.

A napi 3-4 séta mindenképp meglenne neki és hobbi célra lenne.

Ha lehet akkor ne kelljen kozmetikushoz vinni mivel azt sajnos nem tudjuk megoldani..:/

A kizárt fajták:

Csivava

Mopsz

Palotapincsi

Westie

Yorki

Francia bulldog

Tacskó

Agár


És azért kérem itt a segítséget mivel sajnos nem jut eszembe olyan fajta amilyet szeretnék..

Kistestű,rövid szőrű,nem horror áron (sok kutya sajnos az utóbbi miatt lett kizárva)

Előre is köszönöm! :)



2018. febr. 4. 19:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ok, bocs, csak 17-est írtál és az én voltam. :D
2018. febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

És aki ezzel a plüsskutyás szarsággal jött elmondanám neki hogy azért nem vagyok biztos milyen fajtát szeretnék mivel megszeretném találni a számomra megfelelőt.

Most beleugrok felelőtlenül egy fajtába akiről utánna kiderül hogy egyáltalán nem bírok vele/nem hozzám való.

Inkább legyen velem egy olyan kutyus (nagyon remélem) 10-15 évig amit imádok mint hogy odakerüljön a menhelyre szegény mert nem bírok vele és egyáltalán nem kedvelem magát a fajtát sem.

2018. febr. 10. 21:16
 23/23 anonim ***** válasza:

Most le leszek pontozva a sárga földig, de én jack russelt tartok kertes házban, kinti kutyaként.

1xűen utál bent lenni.

Nagyon energikus kutya, ugatós, folyton jelez, ha szokatlant észlel.

Egész nap rohangál, meg még éjjel is, sokszor hallom, hogy ugat, futkos a kapu előtt, kajak le sem lehet lőni.

Kiskorától kint lakik, van neki egy szigetelt, bélelt, időjárás álló kis házikója az udvar végében, ahonnan tökéletesen rálát a bejárati ajtóra és a kertkapura is(volt több helyen a háza, de csak így jár be, hogy szemmel tarthatja az egész udvart).

Minden reggel elviszem fél órát sétálni. Késő délután pedig másfél-2 órát viszem el, ilyenkor kiviszem a mezőre labdázni, szaladni, egy igazi agility- és fresbie bajnok különben, illetve napi 15 percet tanítom vagy vmi "agyi fárasztósat" is kap, különben szétszed mindent.

Van csomó játéka az udvarban hurcolássza őket, van egy nagy plüsskutya, akivel birkózni szokott, aztán snacklabda, kötelek, félig tele vizes palack meg minden ilyen hülyeségek és egésznap aktív, sztem 3 hónapos kora óta én aludni, de még feküdni sem láttam(előtte sokat aludt az első 2 hétben, mert 10 hetesen került hozzám).

Szóval ha van elég időd foglalkozni, játszani vele, sétáltatni, kutyasulizni, kirándulni, szaladni vinni, akkor nyugodtan vállalj be egy JRT-t, én nem bántam meg, egy igazi kis "mini véreb" :D

2018. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!