Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó választás számomra a...

Jó választás számomra a kutya, mint társ?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok emellett aktívan sportolok átlagosan 7 órám van mindennap és heti 6 edzésem (ebben nincsenek benne a meccsek)

a tanítás és az edzéseim között 3-4 óra van,esténként kb 20.30 felé érek haza

Anyukám belemenne a "kutyavállalásba" amennyiben én gondoskodnék róla maximálisan(napi 3 séta etetés és játék + tanítás/idomítás) ebben én nagyon szívesen benne lennék es tudom mennyi lemondással járna.

Szerintetek készen állnék ennyi felelősségre? De ami fontosabb a kiskutyának jó helye lenne nálam? Boldog élete lenne?



2018. febr. 8. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszolok ezzel az egész kérdésre de szerintem ott gondok akadnának hogy napi 3 séta. Ha reggel korábban felkelsz akkor oké meg este egy szabad fél órádba is oké. Viszont egy sétát anyukádnak is be kellene vállalni. Viszont ha tényleg ennyire szeretnél egy kutyát akkor lehetne végülis. Egy kutya sok mindenre megtanítja az embert
2018. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem jó választás, mert szinte nem is vagy otthon.

Minden az anyukádra maradna. Szerintem ne akarj még kiskutyát.

2018. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És mikor tanulsz? Mikor írsz leckét? A haverokról, barátnőkről nem is beszélve... Szerintem már így is túl sűrű a napirended.
2018. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlóan sűrű napirendem volt, nem fért volna bele a kutya, ha csak rám hárul minden feladat.

Neked is csak úgy javasolnám, ha anyukád is részt venne a teendőkben, ez így járhatóbb út lenne.

2018. febr. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként cica nem jöhet szóba? :)

Vele jóval kevesebb dolog van, de ugyanúgy társ.

2018. febr. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D_zoli válasza:
0%
Ember vagy:társnak embert válassz. Természetesen gimnázium+pár évig még nem a társad választod ki, hanem tanulod-gyakorlod azt a viselkedés ami ahhoz kell, hogy megtaláld/kiválálaszd/megtartása a társad.
2018. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!