Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdetleges felfázás? (többi...

Kezdetleges felfázás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma vettem észre,hogy 1 órás séta után kb 1-2 órával később bepisilt.


Voltunk lent 6 körül is akkor csak 20 percet. Pisilt lent.

Fél óra múlva megint bepisilt.


Eszik,iszik,kedve jó a vizelet színe is jó.


Nem látszik rajta semmi betegségre utaló jel.


De ez a két plusz bepisilés furcsa,mert séták után főleg egy egy órás után 8 óráig simán kibírja!


Idén lesz 7 éves és sosem voltunk dokinál oltásokon kívül, ivartalan szuka,kistestű.


Tegnap 2 órát sétáltunk,de volt rajta ruha is,de csak a lába volt vizes, haza értünk lemostam, megszárítottam.

Séták alatt végig mozog,liheg,fárad. Tehát nem az az egy helyben ülős állós.


Mire figyeljek? Nyilván ha ezek felsűrűsödnek akkor viszem orvoshoz.


2018. febr. 10. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell emberi analógiát keresni.
2018. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a kistestű kutyusok, bármennyire is can figyelve rájuk, vannak öltöztetve, feltudnak fázni.

Túl alacsonyak, és sajnos felfáznak. Állatorvos ad nekik szurit és gyógyszert. Nálunk ez visszatérő probléma. :(

(4 kistestű kutyus gazdája)

2018. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan bepisilős korszak, amikor felfázás volt a háttérben. Antibiotikumkúra után megszűnt.
2018. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!