Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elszökött oltatlan, agresszív...

Elszökött oltatlan, agresszív kutya?

Figyelt kérdés

Most jöttem mamához és meg is lepődtem, hogy nem acsarkodik itt a kutya. Aztán mondja, hogy tegnap elszökött. A kutya agresszív és csak mamának fogad szót. Mama úgy van vele majd vissza jön, de én aggódok, hogy megharap valakit. Mióta chipet kellett bele tenni azóta nem kap oltást, mert mamám nem akarja,hogy "megfigyeljék"😕😕

Így hogy nincs benne chip lehet valami baja mamának az esetből ha ne adj Isten megharap valakit?

Még szokott lenni kötve, csak gondolom elengedte papa szaladgálni.



2018. febr. 11. 08:49
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Őszintén? Biztos, hogy nem. Ők ilyenek. Mondjuk nem csak ők. Szerintem ott mindenki.
2018. febr. 12. 18:13
 32/33 A kérdező kommentje:
Nekik az állatok élete nem sokat ér. Vagy inkább semmit. A kutya sem ér nekik többet mint egy tyúk. Sőt úgy vannak vele, hogy örüljön, hogy tartották mikor annyi kárt csinált.
2018. febr. 12. 18:15
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerinte meg sikerül összehoznod egy jó kis provokatív kamut.
2018. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!