Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyek, , kutya suttogó "?

Hogyan legyek, , kutya suttogó "?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a helyzett hogy ,,nagyon szeretnek"a kutyák . Egy kutya sem harap meg az utcán sőt volt olyan esett mikor egy kutya gazdája engem hívott mert megsérült a kutya és félt hogy megharapja. A faluban azt mondják en vagyok a Kutya - Suttogó. De szerintem ez nem nem igaz. Hogyan beszéljek igazábol a nyelvükön?


2018. febr. 12. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem első lépésként szerezz egy kutya kiképző OKJ képzést. Ott látni fogod merre érdemes tovább menned
2018. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Először menj el valamilyen képzésre, tanfolyamra. Sok helyen hirdetnek ilyet, csak arra figyelj, hogy jó képzést válassz.
2018. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uhh sajnos erre még pár évig várnom kéne :(((

Falun lakunk és itt a közelbe ( 150km) nincs ilyesmi

2018. febr. 12. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akiknek zsigerből jó érzékük van a kutyákhoz. Ha tovább akarod vinni a dolgot, de mondjuk tanfolyamra nincs lehetőséged járni, olvass minnél többet a témában. Ma már rengeteg kutyaneveléssel foglalkozó könyv elérhető, akár neten is. Aztán az olvasottakat próbáld meg átültetni a gyakorlatba.
2018. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!