Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Volt már valaki így a...

Sos! Volt már valaki így a kutyusával?

Figyelt kérdés
A kutyám (yorki) aludt mellettem egyszer csak felállt leugrott az ágyamrol neki esett a szekrenynek majd beszaladt az ágy alá aminek közben szintén neki ment. Kiszaladt a szobábol es közben neki ment a bútoroknak. Majd lehasalt és prólt volna lábra állni de nem tudott. Maga alá vizelt és csak kapargált a lábával. Nagyon megijedtem és persze ő is.1-2 percig tartott mire úgymond magához tért de még nem mert felállni. Szombaton megyünk az állatorvos. Volt esetleg valakinek ehez hasonló tapasztalata? Nagyon szeretem őt és nagyon aggódom. Kb 2havonta előfordul. Nem tud járni neki megy mindennek.
2018. febr. 16. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Epilepszia. A legközelebbit videózd le és mutasd meg az orvosnak, úgy jobban tud segíteni.
2018. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a palotapincsimnél jelentkezett ez öreg korában. Aludt nyugodtam majd egyszer csak elkezdett rángatózni, maga alá vizelt, majd csak állt egy helyben és ahogy én láttam úgy nézett ki mint aki nem tudta hol van, nem tud magáról. Szegénykém epilepsziás volt.
2018. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.. Sajnos én is az epilepsziára gondoltam.

Második válaszoló, megkérdezhetem mi lett a kutyussal?

2018. febr. 16. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutya? Nem habzott a szája, vagy nyáladzott? Szerintem is epilepszia lesz,de a yorki elég kényes fajta, lehet valami más baja van...

Kitartást, és minden jót a kutyusnak!❤😃

2018. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4/4 Nem habzott a szája és nem nyáladzott.. Legalábbis én nem láttam annyira megijedtem. De szerintem nem. Maga alá vizelt az biztos. Idén nyáron lesz 4 éves!

Köszönöm a jó kívánságodat! :)

2018. febr. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!