Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6éves sztefim Soha...

Ladányiné bori kérdése:

Van egy 6éves sztefim Soha nem habzsolt kaja mindig elötte volt soha nem kapott romlott kaját 3napja semmi nem marad meg benne . Sárgás rozsaszineset hányik van mikor habos gyomorsav jön. Mit adják neki hogy ne hányon? Vagy lehet hogy valaki mérgezi?

Figyelt kérdés

2018. febr. 9. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Vidd állatorvoshoz, ha nem elég egyértelmű, amíg még életben van.
2018. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne adj neki. Ma vidd orvoshoz, mert a hétvégén nehezebb orvost találni.

A doki majd megmondja, miért hány.

2018. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha hányik három napja, akkó vidd állatorvoshóó.
2018. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de 3 nap folyamatos hányás után én már tegnap elvittem volna állatorvoshoz. Azt kiemelten figyelembe véve, hogy ma már péntek van. Tehát ilyenkor még ha "bizonytalan" is vagyok már csütörtökön elviszem, hogy ha hosszabb kezelés lehetőleg ne lógjon a hétvégébe amikor már egyre kevesebb az állatorvos és/vagy ügyeleti díj. Pl. infúzió mostmár szinte biztos, hogy kell neki. Tehát amint lehet menj vele állatorvoshoz, most még "normális" nyitvatartással találsz.
2018. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Azt nem értem, miért nem jut eszed be állatorvoshoz menni???

Ha te hánysz fosol 3 napja, akkor otthoni praktikákkal próbálkozol, vagy orvoshoz mész???

2018. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos! Te aztán felelős gazdi lehetsz,ha gyakorin kérdezgetsz és nem dokihoz viszed!!
2018. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz, mert elfog pusztulni! Lehet mérgezés, bármi komolyabb baj, ne várj tovább az orvossal!
2018. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy a kutyák könnyen hánynak, de 3 nap folyamatos rókázás az barokkos túlzás. Orvoshoz vele, de tegnapra ám!


Btw, az utóbbi 1 éveben 2 bélelzáródásos kutya volt a családban, nekem ez sokkal nagyobb parám, mint a mérgezés.

2018. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!