Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köhög a kutyám azután pedig...

Köhög a kutyám azután pedig öklendezik! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Egy 6 éves foxi lány kutyusról van szó. Ma reggel kezdte el és 10 percenként van egy ilyen ,,rohama”. Nem öklendezik fel semmit de köhögés után öklendezik. Neten nem találtam semmit ezzel kapcsolatban. Ha nem olyan súlyos akkor tudtok mondani házi orvosságokat erre a betegségre? Mert állatorvoshoz nem nagyon szeretném vinni mivel csak elmondja hogy milyen betegség, és hozzá sem ért még de elkér 5-6 ezret -.-

Ha súlyos betegség akk



2018. febr. 16. 12:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

FULDOKLIK (!!!) a kutyád, te meg Gyakorizol?

Szűzanyám!

2018. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Már rég az orvosnál kellene lenni...
2018. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kamu. Senki nem lehet ennyire debil. Remélem...
2018. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%

Az nem jutott eszedbe, hogy kinyisd a száját és belenézz, hogy nem e akadt valami torkán? Vagy ha elvinni nem is tudjátok rögtön dokihoz akkor felhívni és telefonon segítséget kérni? Mit számít az a pár ezer ft, ha a kutyád egészségéről van szó? Remélem tényleg kamu, bár én ismerek ilyen embereket sajnos...


(És akkor én vagyok a bolond, ha "minden aprósággal" állatorvoshoz fordulok... Inkább költök el téves riasztás miatt pár ezret, de nem vérom)

2018. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
*de nem várom meg, hogy elfajuljon a dolog.)
2018. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Jajistenem ezt nem hiszem el. Segítség meg kutya füle, hát segíts magadon és a kutyádon főleg és ne itt toporzékolj hanem vidd el a kutyádat az orvoshoz ha még él...eszem megáll komolyan.
2018. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hello! Nos aki nem tud normálisan válaszolni az kotródjon a kérdésemről! Csak jogy tudjátok, kiskorú vagyok, nem mondom el hány éves de az vagyok. És egyedül voltam ma egész nap otthon. Még sosem történt ilyen a kutyámmal, mint ma. Aki/akikkérdezték, de megnéztem nem e akadt valami a torkán... NEM! Nem az volt! Próbáltam nyugtatni, hátha valmi pánikroham ez a köhögés. De nem az volt. Azért itt kertem hirtelen segitseget mert a szuleim dolgoznak, nem is közel. Kb mindkettojuknek 30 perc kocsival a munkahely. Talan apukamnak kicsit tobb. Faluhelyen lakunk. A falunkba nincs állatorvos, csak a 30 percnyire levo varosba. Bevallom.. hülyeség volt, de nem mertem megmondani a szuleimnek hogy baj van a kutyaval. Vegul ugy oldodott meg a helyzet hogy nagyon jo kapcsolatban vagyunk a szomszed hazasparral, és a férj elvitt engem es a kutyamat az allatorvoshoz. Mostmar mindig fogom tudni mit csinaljak ha ilyesfajta dolog tortenik. Mert isten lássa a lelkemet hogy meg sosem volt olyan sulyos beteg a kutyam hogy szaladni kellett volna az orvoshoz. Akik normálisan válaszoltak azoknak nagyon köszönöm! Sokat segítettek! Akik meg csak kötözködni tudnak idegenekkel, es kozbe nem is tudjak milyen helyzetben van a masik es elore itelkeznek azok nem erdekelnek!! Na cső! :)
2018. febr. 16. 22:51
 18/22 A kérdező kommentje:
Azt meg elfelejtettem leirni hogy miután megvolt a vizsgálat, kapott gyogyszert es szurikat a kutyus, felhivtam a szuleimet hogy mi tortent de mostmar minden rendben! :)
2018. febr. 16. 22:54
 19/22 anonim ***** válasza:
Mégis, mi volt a baja a kutyádnak?
2018. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Megfázott és be van gyulladva a mandulája
2018. febr. 17. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!