Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köhög a kutyám azután pedig...

Köhög a kutyám azután pedig öklendezik! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Egy 6 éves foxi lány kutyusról van szó. Ma reggel kezdte el és 10 percenként van egy ilyen ,,rohama”. Nem öklendezik fel semmit de köhögés után öklendezik. Neten nem találtam semmit ezzel kapcsolatban. Ha nem olyan súlyos akkor tudtok mondani házi orvosságokat erre a betegségre? Mert állatorvoshoz nem nagyon szeretném vinni mivel csak elmondja hogy milyen betegség, és hozzá sem ért még de elkér 5-6 ezret -.-

Ha súlyos betegség akk



2018. febr. 16. 12:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%

A korrigáló válaszoddal valamivel tisztábban látjuk a dolgokat, de még így is:


1.: Ha kiskorú vagy, akkor milyen alapon bírálod fölül/mondasz véleményt egy egyetemet végzett orvos felett? Nem gondolod, hogy ehhez nincs meg a szükséges háttérinfód?

2.: "mivel csak elmondja hogy milyen betegség"... Mit kellene csinálnia? Elmondja a betegség pontos szövettani, élettani, kórélettani, anatómiai hátterét? Ezt ő min. 5,5 év alatt tanulta, nem fogja neked elkezdeni az elejétől kezdve elmagyarázni, csak azt mondja el, amit laikusként megért az ember, mert többet felesleges.

3.: Igen, sajnos az állatorvosok ilyen sz@r alakok, hogy nekik is pénzbe kerül az étel/lakás fenntartás/család stb. Aki nem hajlandó kifizetni az állatorvosi díjakat, az felelőtlen állattartó, ne tartson állatot.


Egyébként legközelebb ha bármilyen fuldoklásos tünetet látsz az állaton nincs apelláta, irány az állatorvos, mivel levegő nélkül nem bírja sokáig.

Tudom, írtad, hogy kiskorú vagy, nem is hibáztatlak azért, mert nem tudtad elvinni egyből, de a kérdésed megfogalmazása felett nem tudtam elmenni.

2018. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Várhegyibence ***** válasza:
22%
ughhhh az már nem jó, a köhögés, lehet hogy csak hánynia kellett, és szerintem a két tünet nincs összefüggésben, csak pont egyszerre léptek fel
2018. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!