Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy tarthassak...

Mit tegyek, hogy tarthassak kutyát?

Figyelt kérdés
75négyzetméteres panelbe lakok a szüleimmel és az öcsémmel. 13éves vagyok,és régóta nagyon szeretnék kutyát. A probléma,hogy sokat vagyok suliba,edzésen, szakkörön. Anyu 8 órában dolgozik,Apu 12-ben(sok szabadnapja van). Így a sétáltatás kb.megoldható lenne,viszont van amikor,a szüleim mindketten dolgoznak én pedig reggel 7-től este 7-ig folyamatosan oda vagyok(csak ebédelni jövök haza). A lakásban napközben ellene,vennénk neki egy csomó játékot+van egy nyuszink. A nevelését, foglalkozás szintén. Mit tegyek hogy ez a helyzet alkalmas legyen kutyatartásra? megoldható
2018. febr. 17. 09:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
igen.a nyuszival nem hagyhatod egyedül és amugy is a nyuszit nem tartjuk egyedül!társas lények!nem fér bele most neked egy kutya majd késöbb.Mindig kapkodnod kéne.és egyszer megfogod unni elfáradsz és kevesebb figyelmet fog kapni a kutya.
2018. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem ,hogy hiába próbálkoznának a megosztással még akkor sem müködne jól ez a dolog . Lássuk be ha lustább kutyát választanak ( ami az adott fajtája alapján lusta aztán hopp mégsem )az sem garancia semmire . Nekem két kutyán van .Lényegében egésznap itthon vaagyok velük miota kismama vagyok ,kertes házban ..egésznap hozzák a játékot szaladgálnak fel alá. Kb lefáraszthatatlanok ( ezt többen észre vették mikor 4-5 óra intenzív szaladgálás után vitte a játékot és játszott még órákon át) . Néha ugy érzem én jobban kimerülök mint ők és igy sem érzem elégnek a velük való foglalkozást . Szerintem várjatok még vele . Majd a jövőéved ha lazább akkor mikor már tudjátok mindenki „ beosztását” érdemes kutyát vinni . 2,5 honap alatt nem ugyanaz lesz a napi rutin mint utána lesz így nagyon nagy gondjaitok is lehetnek .
2018. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!