Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1. Hogy vegyem rá anyáékat...

1. Hogy vegyem rá anyáékat hogy tarthassak kutyát? 2. Mindent a csivavákról? (mert azt kapnák apától)

Figyelt kérdés
1. kérdéshez: Tudom hogy anya megengedné de a nevelőapám nem hogy vegyem rá hogy max 6 héten belül igent mondjon mert nekem tennék félre először a kutyust (még nem születtek meg) :) mindent kipróbálok csak legyen sok ötlet :D

2014. nov. 9. 19:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
14%
Ugyanez volt velem is :D (Nekem is csivavám van :) Ha tudni akarsz róluk valamit, akkor nyugodtan írj privit) Nekem anya nem engedte meg... :/ Apa tejes mértékben benne volt, nekem csak az segített hogy apa fűzögette anyát:D Ha én hoztam fel neki, akkor mindig volt valami ellenérv, hogy ezért meg azért nem jó... Próbáld meg magyarázni neki, főként azt hogy attól mert szobakutyus, még nagyon is higiénikus! Okos állat, gyorsan tanul, rövid időn belül megtanulja azt is hova kell végezni a dolgát, jó lenne neked is ha nem lennél ilyen téren egyedül, lenne a egy kutyusod, stb... Találd meg az indokokat, és kérleld, úgy sem lesz már utána szíve azt mondani hogy nem:):D
2014. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Van pénzed jó minőségű tápra, oltásokra, orvosi kezelésre (szaporított kutyáknál elég gyakran jártok myjd orvoshoz), kutyasulira? Vagy ezeket fizessék ők?

Van időd napi több órán át tanítani, fárasztani, sétálni vele, szobatisztaságra szoktatni (kicsi a hólyagja, gyakran kell kijárni vele, főleg az elején)?

Ha ezeket vállalod, akkor mondd el a szüleidnek is.

2014. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

1. A kutyust csak 8 hetesen tudod elhozni

2. Egy kutya 100.000Ft. És a vétel ár a legolcsóbb

2014. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek időm van rá és pénz is

a 6 hetet azért írtam mert csak január végén a szülinapomkor kapnám meg és születésük után 1-2 héttel mehetnék választani

a szülökkel az a baj hogy anya könnyebben befolyásolható mint a férje ráadásul nem vagyok a kedvence

2014. nov. 9. 20:35
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
De neked van pénzed, vagy anyudékét költenéd?
2014. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

anya és apa is megvenné ami kell a kutyának csak a nevelőapám nem és mivel vele vagyok ős dirigál :(

a kutya pedig egy olyan helyről lenne ahonnan Mo.n belül és még néha külföldre is vittek kutyát

aki ezt az egészet vezeti annak apa rengeteget segít sőt az a nő/nénit születése óta ismeri ha nem tudok valamit természetesen segítene leginkább a nevelőapám a legnagyobb baj :(

2014. nov. 9. 20:45
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Ismétlem....NEKED van saját, munkával megkeresett jövedelmed, vagy a szüleid pénzéből finanszíroznád a kutya szükségleteit?
2014. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Jesszus, most úgy csináltok, mintha egy kiskorú csak akkor fűzhetné a szüleit kutyáért, ha ő szerzi rá a pénzt.
2014. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 KGabi0000 ***** válasza:
48%
Igen,ez eléggé úgy hangzik.Egy csomó gyereknek a szülei tartják fent a kutyát,a gyerek meg csak sétál vele,eteti,ellátja,játszik vele(persze vannak kivételek,amikor megkapja a gyerek,azt 2 hónap múlva már nem érdekli).Szerintetek minden gyerek maga fizeti a kutyát?Dehogy,főleg egy csivava nem olyan drága,nem eszik sokat sem.
2014. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
eleve 100.000F
2014. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!