Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves kertben élő kutyának...

11 éves kertben élő kutyának mennyi sétára lenne szüksége?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Napi egyre, ha egyébként egészséges. Az látszik a kutyán, hogy mennyit bír, mennyire terhelhető.
2018. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Az én kutyám 10.5 éves, kertesházban lakunk, de ő saját akaratából benti kutya lett. A kertbe nem megy ki magától, ha kizárom, akkor se futkorászik, max ha én is kimegyek vele. Napi 3-4x sétáltatom, ebből csak 1 hosszú. Ilyenkor vagy 40+ percet sétálunk, vagy futunk 30-40 percet.

Ha nincs sok időd sétáltatásra, akkor futhatsz is a kutyáddal, ha ez mindkettőtöknek jó.

2018. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez erősen függ a kutya kondiciójától.

a barátnőm pár éve menhelyről befogadott kutyájának pl 0 sétára van szüksége, mert szét vannak menve az izületei és igy is fájdalomcsillapitókon él.

én is kertesben élek, de én mindig napi 1x vittem a kutyákat sétálni és amig fiatalabbak voltak sokszor let ez a seta inkább biciklizés a mezőn, mostanában pedig futás a mezőn :)

ha már van kert, reggelente inkább labdázok, trükközök, engedelmesezek vagy agilityzem benne, délután pedig sétálunk.

2018. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!