Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnám 'meghirdetni' az...

Hol tudnám 'meghirdetni' az öt éves keverék terrier ivartalanított kanomat?

Figyelt kérdés
Én pár hónapon belül elutazok és nem szeretném ha a családommal maradna (van oka), és bűntudatom lenne ha őt hátrahagynám. Tudnátok olyan csoportot vagy közösséget javasolni ahol kereshetek neki egy szerető családot?

2018. febr. 19. 16:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Voltam ilyen helyzetben, madártól kellett megválnunk az ő érdekében.


Szerető családra lelt egy jó otthonban.


A Facebookon hirdettem meg, és senki nem szólt egy rossz szót sem, segítettek és megosztották a hirdetést.


Nem adtuk oda az első jelentkezőnek, gondosan választottuk meg az új családját.


Lehet ócsárolni a Kérdezőt, de belátta hogy nem képes a kutyáról gondoskodni, és a családjára nem akarja bízni - biztosan nem viccből, hanem komoly oka van rá.

Én tisztelem benne, hogy felmérte a helyzetet, és hajlandó jobb életet biztosítani a barátjának ahelyett, hogy önzőn kezelné. A kutyát helyezte előtérbe, és nem Vatera meg Jófogás linkek után érdeklődött.

2018. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen így van
2018. febr. 19. 19:36
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átérzem a dolgot, kedves kérdező. Én 1,5 évvel ezelőtt voltam szinte ugyanilyen helyzetben. Szerencsére én megtehettem, hogy elhoztam magammal a kutyust! Sajnálom, ha nálad ez nem játszik.

Neked azt javaslom akkor, hogy lépj kapcsolatba helyi állatvédő szervezetekkel, kérd az ő segítségüket a dologban. Az allatok.info nevű oldalon is meghirdetheted őt.

2018. febr. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!