Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El kellett altatni az idős...

El kellett altatni az idős kutyánk, azóta a masik nem eszik, kedvtelen egésznap alszik. Mit tehetünk hozzunk haza mellé másik kutyát?

Figyelt kérdés
4,5 évet töltöttek együtt. 1 hete altattuk el azota tömnünk kell belé a kaját hogy egyen valamit.
2018. febr. 19. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Több foglakozás kell neki, több játék, szeretet, séta.

Egy idő után túl lesz a gyászon.

2018. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt csináljuk elvonul a kuckójába.
2018. febr. 19. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha elviszitek sétálni, hogyan vonul a kuckójába? Mozduljon ki, játszatok, sétáljatok vele a szabadba.
2018. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akar sétálni kezbe visszük le mert lefekszik leül a dolgat elvégzi és ennyi. 1 kutyával játszik de neki meg nem egy normális a gazdija.
2018. febr. 19. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Vigyétek új helyre sétálni, parkba, kutyafuttatóba, ott tud ismerkedni más kutyákkal.

El kell vonni a figyelmét, nem szomorkodnak hosszú ideig az ebek.

Tudom, nekem is halt meg kutyám a másik mellet sajna, több törődés kell a megmaradtnak, és túl lesz rajta.

Egyébként, részvétem!

2018. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő pontosan tudja, hogy mi történt, de az állatok sokkal hamarabb túl tudják tenni magukat az ilyen helyzeten. Ők a mának élnek. Viszont ha ti gyászoltok és aggódtok érte, azt megérzi és ő is aggódik. Szerintem inkább az a gond, hogy sajnáljátok.

A kutyának ne hozzatok másik kutyát, majd csak ha ti magatok szeretnétek.

Vigyétek sétálni minél többször. Esetleg olyan helyre is, ahol eddig még nem jártatok.

És majd ha ti úgy gondoljátok, hogy szeretnétek még egy kutyát, akkor jöhet.

Ha örökbe fogadtok, akkor érdemes őt is elvinni, hogy segítsen kiválasztani az új kutyát.

Ő mennyi idős?

2018. febr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk így sajnos. Csak egy új kutya segített.
2018. febr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!